Jakie Są 4 Główne Obszary Działania – zarabianie przez Internet

 zarabianie przez internet piramidy fnansowe ponzi

„Piramida finansowa #schemat Ponziego”

Tysiące osób codziennie wpisuje w Google takie słowa jak: zarabianie przed komputerem, jak zarobić w internecie, dodatkowa praca w domu, jak zarabiać przez internet. Trafiają wtedy na wiele różnych informacji. Sposobów na zarabianie przez internet jest mnóstwo i nie wszystkie wyjdą Ci na dobre. Ja sama straciłam nie tylko pieniędzy ale i czasu, a przede wszystkim zaufania wśród ludzi, gdy okazało się iż programy, w których miałam zarobić i które polecałam innym okazały się oszustwem. Zatem uważaj na to i tu polecam Ci obejrzeć TO WIDEO „Piramida finansowa #schemat Ponziego” ku przestrodze.

Dziś hołduję zasadzie, że zarabianie przez internet to przede wszystkim budowanie własnej listy adresowej oraz dzielenie się wiedzą, dostarczanie ludziom wartości w postaci informacji. I to właśnie wykorzystuję aby zarabiać w Internecie.

Wiele osób na początku zadaje takie pytania jak: od czego zacząć? Ile to trwa? Kiedy zarobię pierwsze pieniądze? Jak dużo czasu na czas a zarabianie przez internetto potrzeba? Na czym muszę się znać? i wiele innych.

Możesz zadać swoje pytanie w komentarzu pod tym wpisem.

Ponieważ temat jest bardzo obszerny dziś skupię się głównie na tym w jakich 4 obszarach czasowych powinieneś działać aby budowac swój biznes internetowy i aby Twoje zarabianie przez internet doszło do skutku.

Ja każdego dnia dzielę czas na działania w następujących obszarach:

1 godzina – ROZWIJANIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

Można wykonywać podczas innych zajęć jak np zmywanie, bieganie czy jazda samochodem

czytanie książek, blogów tematycznych

słuchanie audiobooków

przerabianie kupionych kursów

Znajdź koniecznie każdego dnia 1 godzinę czasu na zdobywanie wiedzy. Poraktuj to bardzo poważnie, jak studia.

Przeznacz na to np najbliższy rok swojego życia. Tak jakbyś poszedł na studia podyplomowe.

Załóz sobie zeszyt, albo klika do różnych tematów, których chcesz się nauczyć i zacznij szukać w Internecie informacji na te tematy. Rób notatki i najlepiej od razu stosuj to w działaniach.

Jeśli każdego dnia to zrobisz to w ciągu roku masz 365 godzin przerobionych konkretnych tematów. To więcej niż w szkole.

Zadbaj o to, aby w tym czasie, który zaplanujesz na naukę, Twój telefon był wyciszny i nikt z domowników nie przeszkadzał Ci. Tak jakbyś po prostu wyszedł do szkoły. Nie ma Cię. Uczysz się.

Czego się uczyć? 

Oto kilka tematów od których proponowałabym Ci zacząć:

Jak założyć bloga?
Po co i jak prowadzić bloga, który ma zarabiać?
Jak robić prezentacje na YT?
Jak robić strony przechwytujące?
Jak pisać oferty?
Jak organizować sobie pracę na komputrze?
Jak pisać maile?
Czym jest autoresponder?

Wiele możesz nauczyć się z mojego kursu NNeB.

 

 

2 godziny – BUDOWANIE LISTY ADRESOW

Można np jadąc samochodem nagrać wideo albo audio. Następnie w domu wrzucić to mp3 do neta i zrobić z tego wpis na bloga. Można też zrobić wideo prezentrację z tego i wrzucić na YT. Możesz to robić samodzielnie lub zlecić komuś.

pisanie postów na blogu

promowanie postów z bloga na FB

pisanie mailingu do osób z listy

tworzenie poradników

tworzenie stron sp do zapisu aby pobrać poradnik

Twórz strony przechwytujące i następnie utrzymuj kontakt mailowy z osobami które zapisza sie na Twoje listy mailingowe.

Tworzenie stron przechwytujących to po prostu dzielenie się wiedzą, informacją z innymi. Na początku nic nie sprzedajesz, tylko dajesz różne informacje w zamian za zapis na Twoje listy mailingowe. Rozwązuj problemy ludzi dając im pdfy, mp3, mp4, które stworzysz czy po prostu wpis na blogu, po podaniu emaila.

A do osób zapisanych na Twoje listy pisz z informacją o nowych materiałach, które stworzysz dając im do tego dostęp.

Nawet jeśli jeszcze nie wiesz na czym chcesz zarabiać w przyszłości to i tak buduj swoje listy mailingowe. To absolutny fundament. Tu mój kurs o budowaniu list mailingowych.

Znajdz codziennie 2 godziny czasu na to aby budowac swoje litsy adresowe. Czyli utrzymywac kontakt z osobami uz zapisanymi, piszac do nich maile z jakąś wartociowa informacją oraz zastanawiaj się stale jak jeszce możesz pozyskiwać nowe kontakty mailowe od kolejnych osób towrząc np rozwiązania kolejnych problemów.

 

1 godzina – GENEROWANIE SPRZEDAŻY

Tu już trzeba przysiąść i po prostu wykonać to co trzeba zrobić

pisanie mailingu z linkiem do oferty

wzywanie do akcji zakupu w stopce maili

pomaganie osobom, które widziały ofertę ale mają obiekcje

przeprowadzanie webinarów dla zainteresowanych ofertą

przypominanie o ofercie osobom które ją widziały

Przez jedną godzine dziennie skup się na tym, aby dopieszczać to co stworzyłeś pod kątem wzywania do akcji zakupu i przypominania o tym, ze masz jakąś ofertę.

Gdy nie masz nic swojego co możesz sprzedawać zacznij od spzredawania czegoś obcego. Np kursu online, który sam kupiłeś i był dobry – skontaktuj się z autorem i zapytaj czy posiada program partnerski lub czy podzieli się z Tobą zyskiem ze sprzedaży, który dla niego wygenerujesz.

Znajdź taki właśnie produkt, na którym możesz zacząć zarabiać. Możesz zacząc od programu Kamili Rowińskiej, gdzie promujesz bezplatnie pobranie darmowego pordnika „7 kroków do osiągania ambitnych celów” i dzięki temu pozyskujesz osoby, które być może później zakupią produkty Kamili. Przypominaj im o tym, pokazuj im te oferty np tworząc w swoich mailach stropki z linkami to tych produktów.

Każdego dnia sprawdzaj co możes zpoprawić w swoich mailingach, aby promować produkty płatne, ale bez nachalnego nagabywania. Rób to z umiarem, dając ludziom wartościowe informacje.

 

1 godzina – BUDOWANIE SYSTEMÓW

Tu juz trzeba przysiąść i po prostu wykonać to co trzeba zrobić. Jednak gotowy system potem działa w dużej mierze na automacie a Ty możesz budowac kolejny system lub zrobić sobie wolne.

tworzenie lejków marketingowych

automatyzowanie zadań dzięki autoresponderowi

tworzenie specjalnych kolejek maili

Przeznacz każdego dnia czas na tworzenie swoich systemów. SYSTEM to takie połączenie różnych stron np. strony przechwytującej ze stroną podziękowania [przeczytaj o takiej stronie tu],  z mailingiem, z reklamą na FB, z zaplanowanym webinarem, z ofertą.

Taki SYSTEM ma działć maksymalnie automatycznie. Dzięki takim systemom masz mniej pracy w przyszłości, a większe zyski. Masz stale klientów i partnerów.

Zacznij od prostych systemów: strona przechwytująca na której promujesz jakiś swój poradnik a po zapisie niech wyskoczy strona dziękuje z propozycją polubienia Fan Page Twojego czy też z ofertą zakupu jakiegoś kursu, który sprzedajesz w programie partnerskim.

PLAN DNIA i ODZNACZANIE

terminarz zarabianie przez internetNastępnym kluczowym elementem jest ustalenie na podstawie tego godzinowego podziału obszarów pracy, konkretnego PLANU DNIA i trzymanie się go oraz MONITOROWANIE wykonywania go.

Jak w szkole – plan lekcji. Z godzinami:

10-12 piszę post na temat „money2money jak zarabiać – Podsumowanie działań w M2M Kwiecień tydzień II”
12-12:10 przerwa
12:10-13:10 dodać stopkę z linkiem do oferty NNeB w mailach z listy Głównej
13:10-14:30 przerwa
14:30-15:30 budowanie strony ofertowej na kurs o polecaniu
17-18 słucham wideo o mailingu link, link, link, link
18-18:10 przerwa
18:10 – 19:10 Planowanie co zrobię jutro (jakie tematy postów mailingów, czego konkretnie się będę uczyła, co dokładnie robiła – żeby nie tracić jutro czasu na zastanawianie się „hmmm czego tu się dziś pouczyć? Co dziś robić?” tylko od razu robić to co zaplanowane bez bezmyślnego przewijania scrollem stron i łapania weny. Wenę trzeba złapać dzień wcześniej i zapanować dokładnie co będę robiła)

tak nie zarabianie przez internetDo tego służy mi tradycyjny kalendarz. Ale mam też rozpisane projekty w TRELLO.

Bardzo ważne jest aby na koniec dnia odznaczać na ZIELONO to co zostało zrobione oraz koniecznie na CZERWONO to co nie zostało zrobione.

Takie zaznaczanie szczególnie na czerwono powoduje, że szybciej się za to zabieram. Jeśli nie zaznaczam na czerwono to nie mam poczucia upływu czasu. Nie wiem jak długo już nie robię tego co miałam zrobić. Ciągle odwlekam na jutro.

A gdy zaznaczone mam na czerwono, że znowu nie zrobiłam tego, to szybciej się mobilizuję aby to dokończyć.

Co sądzisz na temat tych 4 obszarów działania? Jakie masz pytania?

Absolutnie Koniecznie

To Przeczytaj TUTAJ >>>

error: Content is protected !!
Share This