Za co ludzie zapłacą Ci w Internecie?

[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” custom_margin=”|50||50″ text_font_size=”18″ text_line_height=”1.4em”]

Jeśli masz już dość i chcesz rzucić swój etat, jeśli masz odść porannego budzika i chcesz w inny sposób zacząć zarabiać powyżej 3000 zł miesięcznie to dowiedz się za co ludzie zapłacą Ci w Internecie….

 

Była godzina 6:28 kiedy spojrzałam na zegarek…. przebudziałam się choć budzik nie dzwonił.

Inaczej się wstaje gdy po prostu budzisz się sam, a inaczej gdy dzwoni budzik,  żeby zerwać Cię z błogiego snu i zakomunikować, że ”czas do pracy” – najgorzej gdy w dodatku jej nie lubisz.

Mój budzik już nie dzwoni. Ale nie zawsze tak było.

Wstałam, poszłam do drugiego pokoju włączyć komputer. Zobaczyłam, że na moim koncie bankowym pojawiło się 2471,32 zł.

przelewy dowod
Pomyślałam “no i stało się, zarabiam pieniądze kiedy śpię : )”

Tak, biznes internetowy na to pozwala, pozwala spełniać marzenia nawet gdy zaczynasz mając puste kieszenie.

Choć marzenie o internetowym biznesie wydaje się dla wielu niemożliwe do osiągnięcia, jest rzeczywistością i każdy może to rozwinąć.

Można wyrwać się z wyścigu szczurów, zapomnieć o budziku i stworzyć sobie życie o jakim się marzy.

 

Zaczęłam swój biznes w pokoju, który miał 28m2.

Prysznic był w tak zwanej kuchni. Nie było czegoś takiego jak przedpokój, wchodziło się od razu do pokoju, który był jednocześnie, sypialnią, pokojem dziennym, jadalnią.

A wspomnianą kuchnio-łazienkę oddzielała krótka ścianka zbudowana z płyt pilśniowych, oklejonych tapetą w kwiaty.

Ubikacja znajdowała się na korytarzu.

A w dodatku, gdy postanowiłam zacząć na maxa swój biznes i zwolniłam się z pracy, aby móc całkowicie poświęcić się na rzecz planu jaki opracowałam…..

….. odcieli mi prąd za zaległe niezapłacone rachunki !

Widzisz tą plątaninę kabli? Prąd czerpaliśmy przedłużaczem przez okno od mojej mamy, która na całe szczęście mieszkała piętro niżej.

2014-09-06 12.15.24

Nie wiem co by było, gdyby jej tam nie było.

Nie polecam Ci zaczynać w Internecie od rzucania swojej pracy. Gdy ja postanowiłam to zrobić miałam już wieloletnie doświadczenie i dokładny plan działania na najbliższe miesiące.

Prawda jest taka, że pomimo tego, że miałam doświadczenie i wiedzę techniczną nie zarabiałam na tyle, aby móc się z tego utrzymywać. A już na pewno o luksusowym życiu, którego pragnęłam, mogłam jedynie nadal tylko marzyć.

Miałam jednak konkretny plan działania i potrzebowałam czasu na realizację tego planu. A praca na etacie mi ten czas zabierała. Dlatego postanowiłam w mojej sytuacji zostawić pracę i skupić się całkowicie na realizacj swojego planu. Ponieważ doskonale wiedziałam, że jeśli to zrobię to w ciągu najbliższych 3 miesięcy będę w stanie generować dochchód znacznie większy niż na etacie.

Jeśli Ty nie posiadasz doświadczenia i w dodatku wiedzy o tym, jak używać narzędzi do budowania biznesu w Internecie, to zdecydowanie odradzam Ci zostawianie etatu na etapie początkowym.

Wracając do mojej historii…. o tym,
na czym w końcu zaczęłam zarabiać w Internecie
i na czym w końcu TY możesz zacząć zarabiać !

A więc w tym małym mieszkanku mieszkaliśmy w dodatku we dwójkę. Więc było nam naprawdę ciasno. Postawiliśmy wszystko na Internet i rozwijanie tu swojego biznesu. Nie mieliśmy odwrotu. Wszystko albo nic.

Zaczęło się to wiosną 2014 roku. Dokładnie wtedy otworzyłam Projekt Druga Wypłata. I wtedy zaczęły się pierwsze dochody.

PODPOWIEDŹ I dla Ciebie > zacznij zarabiać na prowizjach obcych produktów. To jest najlepszy sposób na początek. Wybierz sobie jakiś produkt/usługę, z której sam korzystasz i zacznij to polecać, ale pod kątem biznesowym. Pokaż innym ile mogą na tym zarobić używając właśnie tego. W Projekcie pokazywałam usługę 7 minutowy trening oraz autoresponder (dzisiaj już pokazuję w Projekcie inne produkty). Sama korzystałam z tych ćwiczeń, ale zaczęłam zarabiać ponieważ pokazywałam innym jak można tu zarobić. I pomagałam innym to zrobić. Szkoląc ich w swoim Projekcie. Pokazywałam jak mogą promować,  jak robić strony,  jak używać autorespondera. Zaczęłam tworzyć społeczność wokół siebie i Projektu, który wymyśliłam.

PODPOWIEDŹ II dla Ciebie > ucz każdą jedną osobę, która się do Ciebie dołączy tego co sam już umiesz i tego co sam właśnie robisz. Nazwij sobie tą grupę choćby na początku była to tylko jedna osoba, to nazwij swoją grupę w jakiś sposób. Tym się wyróżnisz. Stwórz stronę swojej grupy, napisz na tej stronie jakie ludzie będą mieli korzyści z tego, że dołączą do Twojej grupy.

Druga Wypłata zaczęła bez niczego ! Nie było ani jednego partnera, nikogo kto by z nami zaczynał. Założyłam Projekt z dwiema osobami.  Daniel był głównie odpowiedzialny za instalacje strony DW, Mariusz za prowadzenie webinarów oraz kontakt osobisty, telefoniczny z osobami, które się zaczną dołączać, a ja za nagrywanie filmów szkoleniowych i pomaganie osobom, które się dołączą, aby im mówić i pokazywać co mają zrobić krok po kroku. Oczywiście każdy z nas i tak po trochu robił to wszystko na raz.

PODPOWIEDŹ III dla Ciebie > jeśli masz wokół siebie teraz już na początku jakieś osoby albo jedną osobę, z którą wiesz, że się dogadujesz i macie wspólną wizję tego co chcecie stworzyć, na czym zarabiać, to połączcie swoje siły Podzielcie się obowiązkami i ruszcie razem budując wspólnie Waszą grupę.

W Drugiej Wypłacie zaczynaliśmy nie mając nikogo poleconego. Zaczynaliśmy dołączając się gdzieś na szarym końcu wielotysięcznej struktury. Nie mieliśmy żadnej pomocy z góry. Nie zastanawialiśmy się kim jest nasz bezpośredni sponsor. Wiedzieliśmy, że musimy liczyć tylko na siebie. Zaczęliśmy działać tak jakby nad nami nie było nikogo. Tak jakby to od nas zaczynał się cały ten siódemkowy biznes. Gdy DW zaczęło zwracać na siebie uwagę tym, że nasi partnerzy zaczęli mieć efekty i masowo zaczęli pojawiać się na Tablicy Liderów, wtedy odezwał się do nas jeden z czołowych liderów.  Który okazało się, że był gdzieś wysoko, wysoko nad nami w strukturze. Wtedy dopiero zaczął nam pomagać wspominając o nas w swoich mailingach i dołączając swoich ludzi o naszej struktury.

Zaczęliśmy mając jedynie stronę z nazwą Projektu i na tej stronie informację jak pomagamy osobom, które się do nas dołączają, mimo że jeszcze nikt się nie dołączył. Zanim zaczęliśmy pokazywać komukolwiek tą stronę stworzyliśmy 3 filmy szkoleniowe. TRZY – nie trzysta tylko 3 proste filmy video z instrukcjami co ludzie mają zrobić po dołączeniu się do nas. Mieliśmy plany na kolejne video, ale to robiliśmy później – w trakcie – po otworzeniu Projektu.

 

PODPOWIEDŹ IV dla Ciebie > zacznij działać z tym co masz już dzisiaj. Nie ważne czy masz mało czy dużo. Czy masz tylko jeden film szkoleniowy czy 500. Jeden PDF z instrukcją czy więcej. Jeden wpis na blogu czy więcej. Nie ważne co wiesz czego nie wiesz. Zacznij działać. Wymyślaj swoje sposoby na działanie. Wymyślaj swój plan. Nie oglądaj się na to czy ktoś Ci będzie pomagał i czy Ci powie co masz robić. Jeśli masz kogoś takiego to super, ale jak nie masz to co z tego! Sam wymyślaj, sam kombinuj i rób po swojemu. Gdy zaczniesz odnosić efekty, wtedy na pewno ktoś się do Ciebie odezwie. Jeśli nie ze struktury Twojego biznesu, to ktoś inny proponując Ci współpracę – GWARATUJĘ !

Dlaczego zaczęłam zarabiać w Drugiej Wypłacie? Bo zaczęłam pomagać osobom, którym pokazałam, że można zarobić na tym programie partnerskim, który wybrałam.

A więc, SPOSÓB I NA ZARABIANIE:

wybrać jakiś program partnerski, pokazywać innym, że można tam zarobić i proponować dołączenie się do Twojej grupy, której nadasz jakąś specjalną nazwę. Następnie zacznij pomagać tym osobom, które się dołączą pokazując im dokładnie krok po kroku co one mają robić, żeby w tym programie też zarobić. Najlepiej za pomocą video nagrań. Niech każda osoba z Twojej grupy ma napisane w nazwie użytkownika tego programu partnerskiego swoje imię i nazwisko z dopiskiem nazwy Twojej grupy. Tak jak było to właśnie w 7MT

Joanna Sitarz – Projekt Druga Wypłata

2014-09-07 7mt tablica za sierpien

Wtedy wszyscy będą widzieć, że działasz wg jakiegoś swojego SYSTEMU i to podnosi prestiż Twojej grupie. Zaczyna ona być rozpoznawalna i zwracać uwagę na siebie. A przez to Ty jako twórca tej grupy zaczynasz budować swój silny wizerunek jako lidera, jako osoby, z którą warto działać, której się składa wiele bardzo ciekawych i korzystnych propozycji biznesowych. Przez to jeszcze więcej osób zaczyna się dołączać do Twojej grupy i wtedy jest to samo napędzająca się maszyna. A Ty jedyne co robisz to pomagasz osobom, które się dołączają i uczysz jak oni mają pomagać swoim osobom.

Gdy ten sposób zastosujesz to gwarantuję Ci, że zbierzesz wielkie listy mailingowe. A to otwiera Ci wielkie możliwości.

ALE…. W pewnym momencie przestałam zarabiać…

Ponieważ swój zarobek czerpałam jedynie z programu partnerskiego, który w końcu przestał działać.

Abyś się przed tym błędem ustrzegł to polecam Ci… SPOSÓB II NA ZARABANIE – własne produkty

Zobacz, gdy zbierzesz doświadczenie, wiedzę o tym jak pomagałeś innym, o tym co trzeba i jak robić, żeby zarabiać, żeby zbudować taką grupę. To masz mnóstwo materiałów na to, aby nagrać kursy o tym. Te materiały masz w swojej głowie. Ja nie tworzyłam swoich produktów, przez co byłam skazana tylko na zarobek z programów partnerskich. Czyli na porażkę. I o ile jest to świetne rozwiązanie na start, to nie jest to rozwiązanie na całe życie. Różne firmy się rodzą i umierają. Gdy dołączysz do firmy i wszystko postawisz tylko na zarobek z tej firmy to wiedz, ze pewnego dnia ona zakończy swoje istnienie i działanie. Tak samo jak Ty też kiedyś umrzesz. Gorzej, jeśli śmierć firmy nastąpi przed Twoją śmiercią… wtedy jesteś… w czarnej….

Dlatego nigdy, nawet jak firma płaci fantastyczne pieniądze i wszystko wskazuje na to, że będzie żyła bardzo dobrze i długo, to nigdy nie wiesz co się może przytrafić. Być może właściciel tej firmy ją po prostu zamknie, bo znajdzie sobie lepszy biznes. Albo wspólnicy nie będą się mogli dogadać… wtedy Ty i cała reszta partnerów zostajecie na lodzie…. Dlatego musisz się zabezpieczyć.

Zabezpieczeniem może być inna firma z programem partnerskim. Prawdopodobnie dwie naraz totalnie różne firmy nie padną w tym samym momencie. Ale lepszym zabezpieczeniem będzie WŁASNY PRODUKT. A właściwie WIELE własnych produktów.

Ja takich nie miałam, przez co przestałam zarabiać, gdy zrezygnowaliśmy z 7MT. Musieliśmy szybko poszukać zamiennika. I wstawiliśmy do DW nowy program partnerski.

To nie było rozwiązanie, bo ja dalej nie miałam produktów.

A więc zacznij tworzyć swoje własne produkty!

O czym możesz tworzyć produkty? O tym co wiesz, znasz. Nie musisz wiedzieć wszystkiego na ten temat. Ważne, że cokolwiek wiesz.

Tworzysz co najmniej dwa produkty. Jeden bezpłatny i drugi w tym samym temacie tylko nieco bardziej rozwinięty płatny. Ten płatny niech kosztuje niewiele. Widełki cenowe mogą zamykać się do 57 zł.

Bezpłatny produkt rozdajesz na tak zwanej stronie przechwytującej, w zamian za podanie maila. Dzięki temu budujesz listę adresową osób zainteresowanych danym tematem.

Możesz zobaczyć jak to wygląda u mnie:

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ

2016-02-10_01h41_52

 

 

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ

2016-02-10_01h44_11

 

 

Ja zajmuję się akurat marketingiem internetowym, ale Ty możesz zrobić sobie takie produkty w dowolnym temacie. Produkt bezpłatny to pdf. Najlepsza grupa docelowa to są zawsze osoby początkujące w temacie. Obojętnie co to za temat, zacznij tworzyć produkty do osób początkujących. Np. wędkarstwo. A więc mógłby to być bezpłatny poradnik:

Jak Przygotować Się Do Pierwszego Wędkowania

Gdzie opisujesz jakieś istotne informacje o tym co taki człowiek, który nigdy nie wędkował powinien wiedzieć, co sobie kupić i gdzie pojechać żeby złowić dobrą rybę.

 

W płatnym poradniku np. za 4,99zł omawiasz np. rodzaje wędek, haczyków i innych gadżetów. Mówisz o tym które są dobre, które nie, czym się charakteryzują. Robisz to np. w formie kursu video. Nagrywasz się sam podczas właśnie takiego wypadu na wędkowanie. Po prostu wyciągasz to co masz w swojej wędkarskiej torbie i omawiasz. Niech nagra Cię kolega albo kup sobie statyw, i sam się nagrasz. Zaczynasz łączyć pracę z pasją. Sprawia Ci to przyjemność. Z kolei Twoi widzowie od razu odbierają cię jak FACHOWCA… jest to dla nich ciekawe, bo nagrywasz w plenerze, w sytuacji, w której oni chcą być. Od razu postrzegają Cię bardzo pozytywnie. Nie ważne czy będziesz się super fachowo wypowiadał i idealnie. Ważne, że powiesz to co umiesz, wiesz. I tak będą Cię odbierać jak fachowca.

Następnie nagrywasz kurs za 57zł. Tam już omawiasz sposoby na złowienie konkretnych ryb.

Kolejne temat jakie przychodzą mi do głowy to:

Jak spędzić weekendowy wypad na rybach z rodziną aby oni się nie nudzili i wszyscy mieli wspaniały wypad.

Jak przekonać żonę aby puściła Cię na cały weekend na ryby

Aż w końcu dajesz produkt, którym jest Twoja usługa: Wędkowanie z Tobą. Cena 1500zł. W związku z tym, że będzie to ekipa kilku, a może nawet kilkunastu osób to jesteś w stanie utargować bardzo dobre ceny w jakimś pensjonacie. Organizujesz 3 dniowy wypad dla chętnych. Wspólnie łowicie, bawicie się. Robisz to co kochasz i zarabiasz przy tym pieniądze na pewno większe niż na etacie. No i w tym czasie, kiedy Ty będziesz na tym zorganizowanym wypadzie, to przecież ktoś właśnie początkujący kupi Twój kurs za 4,99zł, ktoś inny kupi kurs za 57 zł, a inny za 97 zł, a jeszcze inny zapłaci 1500 zł rezerwując sobie miejsce na kolejny termin takiego wypadu.

I okazuje się, że wróciwszy z takiego wypadu gdzie zarobiłeś:

20 osób x 1500 zł = 30 000 zł

To na Twoim koncie ze sprzedaży innych produktów, które masz w sieci pojawiły się kolejne tysiące.

Dlatego nie ograniczaj się tylko do zarobku w programach partnerskich, ale przede wszystkim zacznij Tworzyć swoje własne produkty.

Jestem w stanie Ci w tym pomóc.

Możesz dołączyć do mojego Zespołu osób, które chcą się nauczyć jak tworzyć swoje produkty, jak tworzyć potrzebne strony, jak to zrobić, żeby jak ktoś pobierze produkt darmowy, to żeby od razu pokazała mu się opcja zakupu produktu płatnego.

Wszystkiego tego nauczę Cię jeśli będziesz w moim Zespole.

Tu możesz dołączyć:

2016-02-10_01h48_27

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!