Potrzebujesz okładkę na swój produkt?

POBIERZ! Bezpłatny Kurs Jak Zrobić Okładkę…


Jeśli potrzebujesz okładki, na swój produkt online
✔ to możesz wykonać taką samodzielnie,
TUTAJ BEZPŁATNY KURS VIDEO
o tym jak taką okładkę zrobić.
✔ lub też możesz skorzystać z mojej usługi i zlecić mi wykonanie takiej okładki.

W ciągu max 3 dni wykonam dla Ciebie wybraną okładkę.

Po co Ci okładka dla Twojego produktu wirtualnego?

Ona zwiększy skuteczność Twojej oferty. Jeśli to jest produkt darmowy, który rozdajesz aby budować listę adresową to tak samo bardzo ważne jest to, aby zwizuwalizować swój produkt. Np jeśli to jest jakaś porada, czy krótki kurs emailowy. Dołącz obrazek okładki produktu, a zobaczysz jak zwiększy się skuteczność Twojej oferty.

 

Dlaczego obrazek okładki zwiększa skuteczność oferty płatnej jak i darmowej?

Po prostu my ludzie odbieramy nasz świat obrazami. Produkt wirtualny taki jak raport pdf, kurs emailowy, kurs wideo, czy po porstu jakieś jedno nagranie wideo z jakąś jedną radą czy sposobem na coś, to produkt, którego Odbiorca/Klient, nie może dotknąć. Jeśli przedstawisz mu taki produkt w formie fizycznej właśnie za pomocą okładki, płyty, boxu, pudełka, to staje sie on bardziej namacalny dla Twojego odbiorcy, bardziej wiarygodny. Podnosi też jego wartość w oczach odbiorcy.

 

Jaką formę obrazka wybrać?

Forma wizualizacji wpływa także na odbiór Twojego produktu. Np jeśli będzie to cieńka okładeczka, to od razu ktoś będzie miał takie wrażenie, że informacją, którą mu wyślesz będzie szybka w zastosowaniu, w zapoznanu się, łatwa w poznaniu. To duża zaleta, szczególnie dla darmowych materiałów, bo ludzie dzisiaj nie mają czasu, i chcą szybkich rozwiązań. Cieńka okładka nadaje się np na raporty, krótkie porady.

Gdy przedstawiasz swój produkt jako grube pudełko z płytami i z książką, taki np zestaw, to od razu osoba ta będzie wiedziała, że jest tam sporo materiału, a więc dużo wiedzy. To się nadaje np. dla drogich ofert powyżej 300 zł. Tak więc wizualizacją swojego produktu online wpływasz także na to jak będą reagowali Twoi odbiorcy. Co sobie od razu wyobrażą, jak odbiorą Twój produkt online. Jeśli naprzykład taki zestaw z okładką dużego boxu, płyt, książki wycenisz na 597 zł i zrobisz przecenę na 197 zł, to ta cena wyda się bardzo, ale to bardzo atrakcyjna dla Twoich odbiorców. Obrazek całego zestawu wpłynie na wyobrażenie, że tam jest mnóstwo materiału, za niewielką cenę. Taki obrazek na pewno podniesie skuteczność takiej oferty.

Od czego zacząć?

Gdy dopiero zaczynasz swoją działalność w Internecie to należy zacząć od zbierania listy adresowej. Na dowolny temat. Byle zbierać listę. Aby zbierać listę adresową będzie Ci potrzebna strona przechwytująca, którą zrobisz  20 min jeśli nigdy tego nie robiłeś, oraz autoresponder, czyli narzędzie, które zgromadzi dla Ciebie te wszystkie maile (ja polecam do tego GetAll gdzie jest zarówno kreator stron jak i autoresponder, możesz wypróboać za 1 zł). A na swojej stronie przechwytującej dobrze jeśli umieścisz obrazek tego co proponujesz swoim odbiorcom. Już daję przykład, bo na przykładach najlepiej jest wytłumaczyć mechanizmy działania 🙂

Powiedzmy, że masz w domu książkę „Urodziłeś się BOGATY” Boba Proktora. Albo po prostu masz pdf lub audio tej książki. Możesz zrobić z tego darmowy kurs emailowy.

Wypisujesz tam wszystkie techniki, które wskazuje w książce Bob. I robisz kurs. W każdej lekcji opisujesz jedną technikę.

Taki darmowy kurs zrobiła jedna z moich uczennic Ewa Knut, TUTAJ możesz zapisać się na jej kurs i zobaczyć jak ona to wykonała i zainspirować się tym. Możesz wykorzystać do zbierania listy dowolną książkę. Po prostu jakiś materiał, który jest poczytny, lubiany, komentowany, tak, żeby było na to zainteresowanie.

No i robisz do tego stronę przechwytującą. Taką jak np zrobiła EWA.

Ewa Knut kurs darmowy online bob proctor

Na tej stronie jest prośba o podanie imienia i emaila, nagłówek, trochę treści w formie korzyści jakie wynikną dla osoby, która poda swoje imię i email, oraz OKŁADKA !

Kurs jest w formie emaili, ale Ewa wykonała okładkę do tego kursu. Właśnie w taki sposób uwiarygadniasz produkt. Mimo, że nie jest to drukowany materiał, który Ewa wysyła pocztą, to wykonała okładkę. I tak właśnie należy to zrobić.

Innym przykładem może być strona Ani Miodyńskiej. Ania zrobiła kurs o uzyskanu Harmonii W Życiu. Jest to tak samo kurs emailowy i jest on zwizualizowany w formie płyt CD, ekranu monitora i okładek…

Ania Miodyńska Harmonia W Życiu

Zatem zacznij od wybrania jakiegoś materiału, na podstawie którego zrobisz kurs (emailowy lub video lub audio), stwórz do tego stronę przechwytującą, na stronie umieść nagłówek, obrazek okładki i możliwość zapisania się na Twoją listę. W ten sposób zaczynasz zbierać listę.

Więcej o tym czym jest budowanie biznesu ONLINE opowiadam w moim darmowym kursie POZNAJ BIZNES ONLINE I ZACZNIJ TAK ZARABIAĆ !

Wykonam dla Ciebie taką okładkę lub zestaw okładek !

Moja oferta polega na tym, że możesz wybrać sobie rodzaj okładki dla swojego produktu ze strony: www.myecovermaker.com lub z poniższych obrazków. A ja dla Ciebie wykonam taką okładkę. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, opłać moją usługę, a za max 3 dni otrzymasz okładkę jaką dla Ciebie wykonam w wybranej formie.

Daję dwie wersje mojej usługi

 

I WERSJA

jedna dowolna okładka

 

ezinelayingcurvy_778x526

wybierz rodzaj okładki,
kliknij żółty przycisk Przejdź Dalej
wypełnij formularz,
opłać zamówienie
i czekaj na swoją okładkę max 3 dni

CENA Pojedynczej Okładki

35 zł

przejdz-dalej

II WERSJA

zbiór 5ciu wybranych okładek, które możesz połączyć potem w jeden obrazek.

Wykonam dla Ciebie osobne obrazki poszczególnych wybranych przez Ciebie okładek (max 5 rodzaji)

+ skomponuje dla Ciebie 2 wersje zestawu

np. taki zestaw:

5 elementow przyklad1

i taki:

5 elementow przyklad2

 

+ dostaniesz gratisowo szkolenie video
o tym jak samodzielnie możesz w prosty sposób komponować sobie w przyszłości z tych osobnych okładek swoje zestawy wg własnego pomysłu.

 

CENA ZESTAWU 5ciu okładek

5 x 35 zł = 175 zł

Ty zapłacisz tylko

73 zł

przejdz-dalej

 

Wybierz swoje okładki: każda okładka ma swoją nazwę nad obrazkiem. Tą nazwę należy podać w formularzu, po kliknięciu w przycisk PRZEJDŹ DALEJ.

  Nazwa okładki jest NAD OBRAZKIEM ! szablony1 szablony1 2016-06-04_16h25_31 2016-06-04_16h25_11 2016-06-04_16h24_54 2016-06-04_16h24_39 2016-06-04_16h24_21 2016-06-04_16h24_05 2016-06-04_16h23_48 2016-06-04_16h23_31 2016-06-04_16h23_16 2016-06-04_16h22_55 2016-06-04_16h22_36 szablony2

Wybierz Zestaw

wart 5 x 35 zł = 175 zł

Ty płacisz tylko

 

73 zł

przejdz-dalej

error: Content is protected !!
Share This