Wszystko Jest Możliwe – Reportaż o 79-cio letniej autostopowiczce

„Kiedy ktoś najgoręcej czegoś chce,
Wtedy los jak na złość mówi NIE,

Ty się jemu w oczy śmiej
Przez ten śmiech będzie Ci lżej.”

 

Film o przekraczaniu granic – tych realnych, państwowych (Teresa przejechała autostopem kilka kontynentów), tych wyznaczonych przez wiek (bohaterka ma 79 lat, zaczęła jeździć mając 62 lata) oraz przez własną zamożność (miesięczna emerytura Teresy wynosi 900 złotych), a także obyczajowych (Teresa w wieku 64 lat poznała 40-letniego Greka. Znajomość trwa już 15 lat). – Istotą podróżowania jest oczekiwanie na to, co może mnie spotkać. To adrenalina, zaskoczenie, niespodzianka. Nie mam żadnych obowiązków. Jestem wolna. Moim pragnieniem jest poznawanie człowieka pod wszystkimi szerokościami geograficznymi – mówi podróżniczka Teresa Bancewicz.

 

a więc…. co to ma wspólnego z eBiznesem?

Tyle, że wielokrotnie slyszę od różnych osób, czytam różne maile od nich, a przekaz jest mniej więcej taki:

 • nie wiem czy dam radę bo nie znam się na komputerze
 • chyba jestem za stary/za stara
 • nie umiem tego, nie umiem tamtego
 • mam mało czasu bo to i tamto
 • nie mam pieniędzy

i wiele różnych innych wymówek…. a prawda jest taka: Jeśli ktoś tego nie chce tak BARDZO MOCNO, że jest w stanie działać pomimo tych wszystkich powodów, które ma do pokonania, no to nigdy tego niedokona. 

Zastanów się jak bardzo zależy Ci na tym, żeby mieć swój eBiznes? I czy to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie czy będziesz to tworzyć miesiąc, pół roku, rok czy dwa lata? Czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Dla mnie to nie miało znaczenia. Po prostu zaczęłam sie tego wszystkiego uczyć i robić. Popelniać błędy, szukać sposobów, pokonywac problemy. I choćby miałoby mi to zająć 10 lat, albo 20, albo całe może życie, to byłam gotowa robić to tak długo aż osiągnę rezultaty. A Ty? Też masz w sobie takie pragnienie osiągnięcia w eBiznesie swojego sukcesu?

Jeśli tak, to na pewno go odniesiesz! Gwarantuję. I nie zajmie to 10 lat. Jeśli działać bedziesz systematycznie to efekty na pewno odniesiesz w ciągu pierwszych 3 lat. Jesli nie, jeśli nie chcesz tego wystarczająco mocno, to tracisz tylko swój czas i oszukujesz sam siebie. Lepiej poszukaj wtedy czegoś innego, co Cię pochłonie w taki sposób jak opisałam.

Chcesz zacząć ten Biznes? To musisz nauczyć się nowych rzeczy, musisz ustawić sobie każdy swój dzień w taki sposób, żeby to robić, musisz zorganizowac sobie swoją pracę, opracować plan, wielokrotnie go opracowywać, modyfikować i realizować. I przede wszystkim ZACZĄĆ !

Niedługo uruchomię swoje szkolenie przeznaczone właśnie dla osób, które na poważnie chcą zacząć swoją pracę w eBiznesie. Tak bo jest to praca. Tylko z taką rożnicą, że tą pracę każdy kto ją robi, wykonuje ją z przyjemnością : ) Jeśli jesteś gotów pokonać swoje wymówki, aby tak pracować to czekaj na moje info o tym kursie. Zapisz się na moją listę newslettera jeśli jeszcze na niej nie jesteś, żeby otrzymać powiadomienie o moim kursie. 

 

5 thoughts on “Wszystko Jest Możliwe – Reportaż o 79-cio letniej autostopowiczce

 1. Zibii says:

  Niesamowity film. Oni są super. To musiała być wielka miłość.. jest nadal.
  Warto źyć.
  Nawet bez pieniędzy można być szczęśliwym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!