Video Kursy o eBiznesie i jego elementach dla Ciebie !

Niezbędne Narzędzia w eBiznesie

To kurs dla osób totalnie początkujących, jak i tych, które już są rozeznane w tym czym jest eBiznes, ale same nie budują tego, ponieważ brakuje im umiejętności technicznych czego i jak uzywać, żeby np nagrać ekran monitora, czy zrobić prezentacje… W tym kursie pokazuję narzędzia których sama używam oraz to JAK ICH UŻYWAĆ ! I to okazało się wielkim HITEM. Wiele osób sobie chwali ten kurs ponieważ dokładnie tego potrzebowali aby ruszyć z miejsca ze swoim eBiznesem.

12 Strategicznych Tygodni

Indywidualne szkolenie na Skype, które obejmuje systematyczną pracę nad budową eBiznesu Klienta. Jeśli masz pomysł na to co chcesz robić w Internecie, masz jakąś pasję, temat który chcesz rozwijać, ale nie masz planu działania, nie masz wystarczającej wiedzy technicznej, brakuje Ci mentora i kogoś kto pokieruje Twoimi działaniami to te 12 Strategicznych Tygodni czyli 3 miesięczne szkolenie jest dla Ciebie. Spotykamy się tylko Ty i ja aby skupić się nad budową Twojego systemu w Internecie.

Jak Polecać Przez Internet?

W Internecie można zarabiać na dziesiątki jak nie na setki sposobów. Jednym z nich jest zarabianie na polecaniu. Polecaniu obcych produktów, mlm, projektów. Jak to robić, żeby na tym zarobić? Jak pozyskać kogoś, kto skorzysta z tego co polecasz? Nagrałam darmowy webinar, ktory możesz obejrzeć i zastosować przedstawione tam informacje o tym jak skutecznie polecać przez Internet.

Jak Zrobić Stopkę w Gmail?

Kurs wideo o tym jak wykonać stopkę w Gmail, tak by były widoczne obrazki, linki klikalne, telefon, zdjęcie, podpis. Wszystko dokładnie krok po kroku pokazuję na filmie.

Skąd Brać Darmowe Obrazki / Zdjęcia / Grafiki Na Strony WWW?

Znam 50 takich darmowych źródeł. Na wideo pokazuję od razu jedno z nich, które natychmiast możesz wykorzystać w swoim biznesie online.

Jak Na FB Ustawić Obrazek I Opis Strony Której Link Dodajesz W Poście?

Często różne osoby zadają mi pytanie jak zmienić obrazek który automatycznie wskakuje gdy dodaje się link w opisie na FB. Często chą też zmienić opis, który również automatycznie wskakuje. Jeśli Ty też nie wiesz jak to zrobić to ten wideo kurs jest dla Ciebie.

Jak Stworzyć Nowy Ładny Adres Strony Na Subdomenie? Jak Szybko Zainstalować Pod Tym Adresem Nową Stronę Opartą o Wordpress?

Dla osób, które się nie zajmują takimi technicznymi sprawami wydaje się to być mocno skomlikowane. Po prostu nie wiedzą jak to zrobić. Na wideo jednak pokazuję, że jest to bardzo proste i szybko to samodzielnie ustawisz.

Budowanie Listy Mailingowej Od Podstaw

To kurs, który dokładnie pokazuje cały proces tworzenia nowej listy mailingowej, stworzenia do niej strony przechwytującej tak żeby wszystko działało. Pokazuję też przy okazji jak stworzyć stronę z poliktyką prywatności.

Jak Przesyłać Duże Pliki Przez Internet?

Na wideo pokazuję w jaki sposób możesz przesyłać nawet 2GB-owe pliki. Tak duży plik niestety nie przejdzie przez pocztę, ani Skype, ani FB…. no i część osób ma problem jak taki plik przesłać swoim znajomym. Więc tutaj pokazuję jak to zrobić.

Jak Zrobić Okładkę Książki / Kursu ?

Wiele takich pytań do mnie spłyneło zatem stworzyłam kurs na ten temat. Jeśli też nie wiesz jak to zrobić, to z tego wideo się dowiesz o dwóch takich miejscach, gdzie za darmo możesz sobie takie okładki stworzyć.

Jak Zrobić Wideo Prezentację Darmowymi Programami?

Wideo to medium, które co raz powszechniej funkcjonuje w Internecie. Jednak nie każdy chce pokazywać swoją twarz na wideo. Możesz nagrać pzrecież ekran monitora i podłożyć swój głos. Taką prezentacje wrzucasz na YT i masz ruch na swoje strony. Dzięki temu Twoi odbiorcy Cię usłyszą i nabiorą większego zaufania do Ciebie. warto wykorzystać ten kanał docierania do klientów / odbiorców / partnerów. Na tym wideo kursie pokazuję jak dokładnie nagrać taką prezentację.

Jak Zrobić Obrazek Swojego Podpisu?

Na wielu stronach można zobaczyć jak autorzy tych stron dodają swój odręczny podpis pod jakimś akapitem. Wygląda to dość fajnie, a badania marketingowe wskazują, że taki podpis wysołuje większe zaufanie u odbiorcy. Podpis warto można wstawić również w topce w mailu. Jak wykonać obrazek takiego podpisu pokazuję na wideo.

error: Content is protected !!
Share This