Strona Dziękuję – jaką funkcję pełni, jak zrobić BOX z FB?

Witam Cię serdecznie 🙂

dzisiaj poruszę temat STRONY DZIĘKUJĘ.

NAJSŁABSZE DZIAŁNIE JEST LEPSZE OD ŻADNEGO DZIAŁANIA

Różne stratege są przyjęte przez różne osoby. Wszystkie są dobre, ale niektóre lepsze. Zgodnie z zasadą, że dobre jest wszystko co robisz od tego co nie robisz. WIęc jeśli miałbyś nie budowac wcale swojej listy mailingowej, to już lepiej budować ją choćby z najgorszą opcją użycia STRONY DZIĘKUJĘ, niż nie budować jej wcale. Jednak, skoro już tu jesteś, to możesz się dowiedzieć o startegiach, które pozwolą Ci SKUTECZNIE wykorzystać tą stronę, skoro już ona sie wyświetla osobom, które zapisują się na Twoją listę.

Prawda? 🙂

LINK DO STRONY O KTÓREJ MOWA  W WIDEO DO ZROBIENIA KODU BOXU

LINK DO NARZEDZI GETALL NA KTÓRYCH OPIERAM TWORZENIE SWOICH SYSTEMÓW STRON

LINK DO NIEZBĘNDYCH NARZEDZI O KTÓRYCH MÓWIĘ W WIDEO

LINK DO STRONY O WSPÓŁPRACĘ O KTÓREJ WSPOINAM W WIDEO

NAJMNIEJ SKUTECZNA STARTEGIA

Najmniej skuteczna strategia to taka, aby pozostawić tą stronę taką jaka jest zaprojektowana pzrez autoresponder, którego używasz. Na wideo prezentuję taką stronę jakiej używa narzedzie GetAll, z którego korzystam.

Taka bowiem strona zupełnie nic nie wnosi pozytywnego do tego co robisz. Jest pustym przebiegiem i nazwałabym to nawet „marnowaniem czasu” Twojego Czytelnika.

 

LEPSZA OPCJA

Lepiej już zrobisz, jeśli na tej stronie się pzredstawisz, dasz swoje zdjęcie, albo wideo, albo zamieścisz swoj głos i pozwolisz się w ten spsób bliżej poznać osobi, która prawdopodobnie pierwszy raz si,ę z Tobą zetknęła i zapisała się właśnie sekundę temu na Twoja listę.

Pierwszy element. Napisz kim jesteś, daj sie pzonać. Już od tej chwili zaczynasz budować swoją relację ze swoim Czytelnikiem. Już budujesz nić porozumienia. Już pozwalasz na to, aby Czytelnik Cię polubił. Już coś więcej o Tobie wie. Już wie jak wyglądasz, jaki masz głos. Może lepiej zapamięta teraz Twoie imię i znawisko. Już jestes o kroczek dalej w relacji.

Drugi element jaki możesz umieścić to dać Czytelnikowi jakiś prezent. Np darmowy ebook. Najlepiej w tematyce, który go zainteresuje, czyli coś powiązanego z tematyką listy na którą się zapisał, i najlepiej jeśli Ty też ten ebook pzreczytałeś i wiesz, ze jest wart polecenia. Możesz wtedy jedno dwa zdania o tym napisać czy powiedzieć, dlaczego go polecasz i dać link do pobrania ebooka.

Trzeci element jaki możesz umieścić, to budować od razu na tej stronie swoją społecznoć. Zamieść BOX ze swojego FAN PAGE i zaproś do polubienia. O tym jak zrobić taki BOX z FAN PAGE pokazuję dokładnie w wideo zamieszczonym w tym wpisue.

Albo wklej obrazek swojego profilu prywatnego (do profilu prywatnego nie da się zrobić BOXA dlatego możesz się tu posiłkować obrazkiem swojego profilu) i zaprosić do dodania Cię do znajomych. Taki obrazek mógłby wyglądac tak:

print screen facebook profi prywatny

 

Jak robić takie Print Screeny ze strzałkami w ciągu 3 sekund? Tego dowiesz się na moim kursie Niezbędne Narzędzia eBiznesu TUTAJ.

 

NAJLEPSZA STRATEGIA

Najlepszą strategią wykorzystania STRONY DZIEKUJE jest umieszczenie na niej tak zwanego UPSELLA. Upsell to po prostu propozycja zakupu czegoś dodatkowo. czyli ktoś zapisuje się na jakąś Twoją listę na coś bezpłatnego, a po zapisie wyskakuje tej osobie strona z propozycją zakupu czegoś co proponujesz.

Upselling steosuje się nie tylko w Internecie ale także poza niem. W Rossmanie zawsze przy kasie proponują Ci zakup czegoś jeszce, w ielu sklepach też tak jest, w McDonaldzie, w kawiarniach pytają „A może jeszcze coś do picia?” … to bardzo skuteczna strategia i Ty też możesz ją stosować.

Jeśli nie masz co sprzedawać, ponieważ nie posiadasz swoich produktów, to możesz zaproponowac zakup jakiegoś nieswojego kursu, ebooka czy czegoś na czym zarabiasz prowizję, ale pod warunkiem, ze rzeczywiście to jrst dobre ! Najlepiej jeśli sam to kupiłeś, pzrerobiłeś i wiessz, ze jest warte polecenia ! Ponieważ w innym wypadku, ludzie szybko zorientują się, ze polecasz BUBEL i już nigdy nie posłuchają Cię w kwestii polecenia czegokolwiek, no a pzrecież Ty chcesz budować eBiznes więc będziesz polecała czyjeś lub swoje produkty lub uzługi. Zatem zawsze polecaj co co uważasz, ze jest dobre i najlepiej sam to posiadasz i stosujesz.

Możesz wtedy stworzyć taką stronę, an której umieścisz swoje wideo, albo prezentację z informacją o produkcie, który mógłby zaibteresować osoby, które zapisały się na Twoją listę. Zaczynasz wtedy tak:

„Witaj, Twój zapis pzrebiegł poprawnie, ale mam coś jeszcze dla Ciebie. Ostatnio kupiłam kurs od świetnego marketera w temacie robienia reklamy na FB. Zapłacilam za to jedyne 17 złotych i okazały się to najlepiej wydane pieniądze w kwestii robienia reklamy, jakie do tej pory wydałam, a kupiłam już różne kursy w tej tematce. Jednak z tym kursem w końcu ruszyłam z tematem do przodu i jestem zachwycona jak mi to wychodzi. Dlatego z całego serca polecam to teraz innym bo wiem, ze warto się dowiedzieć tego co Bartek pokazuje na swoich instrukcjach wideo. Poniżej jest pzrycisk do jego kursu, zapraszam Cię tam sedecznie”

P.S. faktycznie to co wyżej napisałam jest prawda a taki kurs istenije i możesz go zakupić TUTAJ 😀

Gdy już będziesz mieć swoje oferty do produtów, lub usług to wtedy na takiej stronie prponujesz ich zakup.

 

PROSTY SPOSÓB DO ZASTOSOWANIA NA JUŻ

Jednak tak jak widzisz, możesz zacząć zarabiać w prosty sposób:

  1. robisz jakąś listę darmową. np Jakie sa największe błędy robienia reklamy na FB – ZOBACZ TU
  2. piszesz o tym artykuł
  3. robisz do tego stronę pzrechwytującą
  4. promujesz tą stronę
  5. a na stronie dziekuje umieszczasz upsell z zaproszeniem do szklenia o robienu reklamy
  6. promujesz strone na FB zapomoca reklamy i/lub grupach na FB

 

I Już 🙂 od razu zaczynasz zarabiać prowizję ze sprzedaży kursu, który umieszczasz na stronie Upsell.

 

JAK SIE NAUCZYĆ WIĘCEJ?

A jeśli chcesz się nauczyć twozrenia takich stron, systemu całych stron, mailingu, powiązań między nimi, to możesz zacząć ze mną działać w jednym z bezpłatnych proramów gdzie właśnie tego uczę TUTAJ.

 

Pozdrawiam, do następnego razu, Asia Sitarz

 

 

 

 

One thought on “Strona Dziękuję – jaką funkcję pełni, jak zrobić BOX z FB?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!