Średnio zaawansowani ONLINE

Wielkie Warsztaty Tworzenia SYSTEMÓW:
4 czerwca – 31 czerwca

Warsztaty organizować będę ONLINE na żywo. Skierowane są do Ciebie jeśli masz już wyniki w jakimś programie w którym budujesz strukturę tak jak w MLM czy programie partnerskim.

Jeśli nie jesteś samodzielny, czyli korzystasz z systemów innych ludzi (liderów), którzy je stworzyli, de fakto gdy Ci ludzie przestaną działać w tym biznesie to i Ty nie jesteś w stanie tego co robisz pociągnąć dalej.

Zatem jeśli tak jest, to ten warsztat jest dla Ciebie.

MLM poznałam w 2010 roku. Wtedy przyłączyłam się do grupy osób, w której był LIDER, który to wszystko prowadził i spinał do kupy. Dużo mnie wtedy nauczył, jednak grupa się rozpadła i cały mój biznes się rozpadł (mimo, ze firma mlm dalej istniała) w momencie, gdy LIDER postanowił zmienić swoje plany i przestał prowadzić grupę oraz działać w tym mlm. Nikt z członków grupy nie był w stanie pociągnąć tego wszystkiego dalej na własną rękę.

Odkąd działam w programach partnerskich i MLM obserwowałam i widziałam takie sytuacje w wielu grupach. Wiele osób tez o tym opowiadało. Mało tego, do tej pory widzę pewne osoby, które postępują w podobny sposób, skacząc z biznesu na biznes i ciągnąć za sobą całe rzesze ludzi, zarabiając na początku dzięki temu, że te rzesze ludzi za nimi idą jak owce, a potem gdy już wszyscy wejdą to liderzy zmieniają biznes i sytuacja się powtarza. Za każdym razem zarabiaja Liderzy no i jakaś garstka osób, która weszła najszybciej za nimi. Wtedy te wszystkie osoby, które weszły do biznesu za liderami trochę później, nieststy nie umieją pociągnąć tematu dalej i są zmuszeni opuścić binzes do którego weszli (mimo, z efirma mlm dalej istnieje i mogliby działać dalej). Mają do wyboru znowu szukać innego lidera lub iść za poprzednim liderem do nowego biznesu, jednak tam też nic nie osiągną bo prędzej czy później sytuacja się powtarza.

Ja od 2014 roku postawiłam na SWÓJ WŁASNY SYSTEM. I od tego czasu nigdy nie jestem i nie byłam uzależniona od żadnego lidera. Sama stawiam swój system i buduję swoją społeczność. To ja staję się liderem i to za mną ludzie idą. Dlatego nigdy mój biznes nie był uzależniony od tego czy ktoś inny w nim działa, czy nie, czy komuś się odwidziało i czy zmienił swoje plany. To ja decyduję jak długo w biznesie jestem i w jakim kierunku idę. Niestety nie wszyscy chcą się tego uczyć, wtedy są skazani na to co zadecyduje lider.

Mój warsztat kieruję do osób, które chcą się UNIEZALEŻNIĆ i samemu być LIDEREM. Samemu decydować w jakim biznesie będzie, jak długo tam będzie. Samemu budować i tworzyć społeczność, która się angażuje.

Pierwsza społeczność jaką wybudowałam była to społeczność DRUGA WYPŁATA. Dokonałam tam takiego czegoś, ze uczestnicy byłi bardzo przywiązani do tej marki. Byli jak wyznawcy. Do tej pory są osoby, które wspominają i powołują sie na Drugą Wypłatę, mają w stopce w mailu podpisz DRUGA WYPŁATA, mimo, że aktywnie już nie działam tam od 2016 roku.

Posiadam umiejętności łączenia ludzi i angażownaia ich. Budowania mini społeczności, tworzenia inicjatyw łączących ludzi. Druga moja społeczność, aktualnie działająca to Zarabiaj Od Zera. Również jest to grupa zaangażowanych osób, sa mini społeczności i inicjatywy. Po prostu wiem jak to robić aby uzyskać taki efekt.

Oba systemy są oparte na WordPress. Znajomość obsługi WordPress, serwera i baz danych, podstawy programowania php. znajomość html pozwoliły mi na tworzenie takich systemów i biegłą współprace z programistami jeśli trzeba było dorabiać jakieś funkcjonalności. Mam w tym więc doświadczenie, umiejętności, wiedzę i pasję.

Dlatego postanowiłam stworzyć WARSZTAT na którym przekażę swoją wiedzę. Instalację WORDPRESS wykonam za uczestnika, a na warsztatach będziemy opracowywać startegię konstrukcji systemu. Każdy system może wyglądac inaczej w zależności od tego do czego ma służyć. Zatem będzie to bardzo indywidualne podejście. Zatem uczestników nie może być zbyt wielu. Każdemu bowiem bedę musiała poświęcić uwagę, wspomóc radą sugestią i zaglębić się w szczegóły specyfiki jego pzredsięwzięcia do którego cche stworzyć system.

Warsztatay te tez nie są dla każdego. Osoba musi już mieć jakiś bagaż doświadczeń, znać dobrze swój biznes, być osobą otwartą gotową na twozrenie materiałów pisanych. Każdy uczestnik sam będzie tworzyć swoje treści do systemu, z tym, ze ja będę to nadzorować i wczesnieij ustalać schemat tego co ma być napisane.

Wydaje mnie sie, ze warsztat potrwa miesiąc, ale może się przedłużyć.

Pracę wyobrażam sobie w taki sposób: Z rana teoria, omawiam co tzreba wymyśleć, w jakim kierunku idziemuy, co teraz jest do wykonanai w aktualnie pzrerabianym kroku. Następnie cały dzień osoby wykonują zadanie np tworzenie menu, czy treści itd.. w zalezności od etapu prac. A wieczorem, ponownie spotykamy się i pokazujemy co powstało, oceniam to i daje wewntualne wskazówki co do zmian. Zatem będzie to bardzo intensywna praca.

Mój system Druga Wypłata powstał w ciągu meisiąca. Zaczeliśmy 5 maja, wystartował 21 maja. System Zarabiaj Od Zera powstał w 31 dni od 1 lipca do 31 lipca. Oba systemy tworzyłam z udziałem 2 innych osób. Każdy był odpowiedzialny z atwprzenie części terści. Zatem to na pewno jest czasochłonne zadanie. Jednak SYSTEM pozwala działać niezaleśnie od kogololwiek I samemu być postrzeganym jako LIDER w danej branży.

Jakikolwiek program partnerski, gdzie buduje się strukturę miałabym w przyszłości robić, to na pewno zaczełabym od stworzenia WŁASNEGO SYSTEMU. Bo tylko to pozwala mi działać efektywniej, z lepszymi wynikami i od razu wskakiwac na pozycję LIDERA.

 

error: Content is protected !!
Share This