Czy studiowałeś kiedyś jakąś książkę? Nie chodzi o to, aby ją tylko przeczytać, ale studiować. Analizować każde zdanie, akapit i rozdział. Wracać do niej po kilkanaście razy dziennie, słuchać audio i czytać. Robić notatki i stosować to wszystko w życiu? Zrozumieć ! Zrozumieć dogłębnie treść. Tak aby przeniknęła Cię całego.

Czy tak studiowałeś chociaż jedną książkę?

urodziles-sie-bogaty-bobproctor-cover2„Urodziełeś się BOGATY” to z pewnością książka, którą trzeba w ten sposób przestudiować. 170 stron wiedzy, którą warto poznać. Pierwszy raz zapoznałam się z książką audio. Słuchałam wstępu chyba ze 3 razy. I nie wiedziałam, że napisał go jeden z polskich trenerów rozwoju osobistego. 

Od 13 dni wstaję o 5-tej rano, najpierw witam się z ludźmi na grupie naszego wyzwania, potem piję czystek i koci pazur, a popijając zapoznaję się z treścią tej książki. Dzisiaj postanowiłam zamiast audio odpalić sobie PDF. Czytałam wstęp i na końcu patrzę, a jego autorem okazał się Michał Wawrzyniak. Wtedy słowa tego wstępu wydały sie jeszcze mocniejsze ! Początkowo myślałam, że napisał to jakiś obcokrajowiec. Słowa te odbierałam jako bardzo trafne, ale gdy dowiedziałam się, że to Michał W. jest autorem, to aż mnie przeszylo. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że uważam iż, odniósł on w życiu ogromny sukces i gdy przeczytałam, jak bardzo poleca tą książkę, to tym bardziej dotarło do mnie, że z wiedzą tu zawartą należy się dogłębnie zapoznać

 

 

Fragment wstępu, który napisał Michał W. do polskiej wersji ksiązki „Urodziłeś się BOGATY”

Wszystko, co dzisiaj mam i kim jestem, w stu procentach zawdzięczam książkom, nagraniom oraz wystąpieniom właśnie takich mówców jak Bob Proctor. Gdybym w pewnym momencie swojego życia nie zaufał mu całkowicie i nie zaczął stosować każdej z jego rad, nigdy nie doszedłbym do obecnego poziomu, który stanowi dla mnie kwintesencję idealnego biznesu i pozwala mi otaczać się najlepszymi ludźmi oraz cieszyć się idealnym związkiem przepełnionym miłością.

 

Michał Wawrzyniak
www.MentalWay.pl
Kalisz, 21 grudnia 2012

 

Zachęcam Cię do równie dogłębnego poznania treści tej książki.

Słucham jej rozdziałów na okrągło od jakiś dwóch tygodni. Teraz postanowiłam napisać serię wpisów na temat tej książki.

Uważam, że wiedza tam zawarta to klucz do drzwi, za którymi kryje się wszystko to czego pragnę.


error: Content is protected !!
Share This