Sięgnij po wiedzę tych, którzy ją mają i są jej żywym świadectwem – Urodziłeś się BOGATY !

 

Czy studiowałeś kiedyś jakąś książkę? Nie chodzi o to, aby ją tylko przeczytać, ale studiować. Analizować każde zdanie, akapit i rozdział. Wracać do niej po kilkanaście razy dziennie, słuchać audio i czytać. Robić notatki i stosować to wszystko w życiu? Zrozumieć ! Zrozumieć dogłębnie treść. Tak aby przeniknęła Cię całego.

Czy tak studiowałeś chociaż jedną książkę?

urodziles-sie-bogaty-bobproctor-cover2„Urodziełeś się BOGATY” to z pewnością książka, którą trzeba w ten sposób przestudiować. 170 stron wiedzy, którą warto poznać. Pierwszy raz zapoznałam się z książką audio. Słuchałam wstępu chyba ze 3 razy. I nie wiedziałam, że napisał go jeden z polskich trenerów rozwoju osobistego. 

Od 13 dni wstaję o 5-tej rano, najpierw witam się z ludźmi na grupie naszego wyzwania, potem piję czystek i koci pazur, a popijając zapoznaję się z treścią tej książki. Dzisiaj postanowiłam zamiast audio odpalić sobie PDF. Czytałam wstęp i na końcu patrzę, a jego autorem okazał się Michał Wawrzyniak. Wtedy słowa tego wstępu wydały sie jeszcze mocniejsze ! Początkowo myślałam, że napisał to jakiś obcokrajowiec. Słowa te odbierałam jako bardzo trafne, ale gdy dowiedziałam się, że to Michał W. jest autorem, to aż mnie przeszylo. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że uważam iż, odniósł on w życiu ogromny sukces i gdy przeczytałam, jak bardzo poleca tą książkę, to tym bardziej dotarło do mnie, że z wiedzą tu zawartą należy się dogłębnie zapoznać

 

 

Fragment wstępu, który napisał Michał W. do polskiej wersji ksiązki „Urodziłeś się BOGATY”

Wszystko, co dzisiaj mam i kim jestem, w stu procentach zawdzięczam książkom, nagraniom oraz wystąpieniom właśnie takich mówców jak Bob Proctor. Gdybym w pewnym momencie swojego życia nie zaufał mu całkowicie i nie zaczął stosować każdej z jego rad, nigdy nie doszedłbym do obecnego poziomu, który stanowi dla mnie kwintesencję idealnego biznesu i pozwala mi otaczać się najlepszymi ludźmi oraz cieszyć się idealnym związkiem przepełnionym miłością.

 

Michał Wawrzyniak
www.MentalWay.pl
Kalisz, 21 grudnia 2012

 

Zachęcam Cię do równie dogłębnego poznania treści tej książki.

Słucham jej rozdziałów na okrągło od jakiś dwóch tygodni. Teraz postanowiłam napisać serię wpisów na temat tej książki.

Uważam, że wiedza tam zawarta to klucz do drzwi, za którymi kryje się wszystko to czego pragnę.


11 thoughts on “Sięgnij po wiedzę tych, którzy ją mają i są jej żywym świadectwem – Urodziłeś się BOGATY !

  • Grażyna Skośkiewicz says:

   Studiowałam wiele książek i wierzę że książki to są najlepszi Przyjaciele doradcy i nauczciele.Doświadczyłam to na własnej skórze i świadectwo doskonała mam od ludzi takich jak ja którzy z książek mądrość i zdolność wzieli.Grażyna.

 1. Pierwsza Dama says:

  Bardzo ostrożnie podchodzę do takich publikacji, ponieważ obecnie na rynku wydawniczym jest ich aż za dużo. Z tego powodu problematyczne staje się oddzielenie ziarna od plew.

  Inna sprawa, że wiele nawet topowych tytułów do mnie nie przemawia – tak było chociażby z „Sekretem”. Nie poczułam tego, jeśli wiesz, co mam na myśli. Niemniej, przyjrzę się tej książce, jak już skończę inne, które mam w kolejce.

  A, odpowiadając na Twoje pytanie – tak. Studiuję książki Tomka Tomczyka. Kiedyś je przeczytałam, uznałam, że są fajne… I tyle. Nic z nich nie wyciągnęłam. Teraz mam drugie podejście, staram się czytać je bardziej refleksyjnie, analizuję wiele istotnych dla mnie fragmentów. I wyciągam z nich tyle informacji, które przeoczyłam za pierwszym razem, że to aż niepojęte dla mnie!

  • daniel says:

   Ludzie, błagam – czytajcie to co napisała Aśka ze zrozumieniem. Wyraźnie mówi o tym, że: czytać, analizować,działać.

   Czyli to oznacza, że gdy wykorzystujesz treści książki w działaniu, to z automatu oceniasz jej wartość. Jeżeli, to co przenosisz wykorzystujesz w działaniu, to znaczy, że techniki są dobre i książka wartościowa a jeżeli działasz, ale nie widzisz efektów, to książka do bani i tyle.

   Należy rozumieć, że z samej teorii nikt nigdy nie stał się bogatym. Aśka wyraźnie napisała jak należy podejść do książki, tak aby na pewno wykorzystać na maksa potencjał książki.

   Dywagacje czy książka dobra czy nie – nie mając jej w rękach, jest bezproduktywnym pustym i zbędnym marnowaniem energii.
   Wybrać się do empiku i wymacać dobrze książkę przed zakupem.I tyle.

   Pozdrawiam.

   Pozdrawiam.

 2. daniel. says:

  P.s

  Recenzja książki – genialna – profesjonalna – zachęcająca, ale audiobook ze wstępem nie zachęca a raczej odstręcza.
  Oczywiście to wyłącznie moja subiektywna opinia.

  • Joanna Sitarz says:

   Rzeczywiście mogliby lepszy fragment dać na demo… ale jest jak jest 🙂 a książkę i tak polecam. Pozdrawiam.

 3. szukajcie a znajdziecie says:

  file:///C:/Documents%20and%20Settings/W/Moje%20dokumenty/Downloads/Urodzi%C5%82e%C5%9B%20si%C4%99%20Bogaty%20-%20Bob%20Proctor.pdf

  Dla tych co lubia czytac cala ksiazka w pdf. Mam nadzieje, ze link dziala.

  • Joanna Sitarz says:

   Taki link nie zadziala… to jest lokalizacja an Twoim komputerze. Należy wrzucic plik gdzies na serwer aby link byl dostepny z poziomu przegladarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!