Rozejrzyj się dookoła – oto co stworzyłeś swoimi myślami i uczuciami ! – Urodziłeś się BOGATY !

„Skoncentruj umysł na wyższej idei
Zamiast na przyziemnych problemach”

Pastor Filip Nacola

„Wyciągając do ciebie przyjazną dłoń przez barierę czasu i przestrzeni,
pragnę cię napomnieć, byś nie szukał możliwości w odległych krainach,
tylko wykorzystał ją w miejscu, w którym jesteś”

Myśl i bogać się Napoleon Hill

„Materia myśli przenika przestrzeń kosmiczną i ją wypełnia”

Wattles

Wszystkie te cytaty mówią o jednym – o tym, że mamy totalny wpływ na to co się dzieje.

Nie można pozwolić na to aby było na odwrót,
czyli aby to co się dzieje miało wpływ na nas

 

Dlatego gdy coś się dzieje, a nie jest takie jakie chcesz żeby było, to sygnał, że coś w przeszłości pokręciłeś…. I spowodowałeś, ze tak się zadziało. Więc zamiast na to narzekać, uginać się pod cięzarem tego co się dzieje, tracić wiarę, zmagać się z tym, wpadać w popłoch i depresję, tracić głowę i jasne myslenie, bać się, tracic siły, to uświadom sobie, że skoro to na siebie ściągnąłeś to również możesz to pożegnać. Zmień tylko swoje myślenie i odczuwanie. Miej wiarę, bądź świadomy, że Twoje czyste myśli i głębokie odczuwanie mogą spowodować, iż wszystko się odmieni.

Nie zawsze jest to łatwe ale przynosi ogromne korzyści w kwestii wzmocnienia siły umysłu.

Rozejrzyj się dookoła. Dookoła swojego życia

Zwróć uwagę gdzie mieszkasz, jaki jest stan Twojego konta, jak wygląda Twój związek, jak wyglądają inne relacje, jak Ty wyglądasz, spójrz w lustro, rozejrzyj się po swoim mieszkaniu…. to wszystko są zmaterializowane myśli, które w sobie nosiłeś, w które wierzyłeś, które Cię przepełniały…. Wszystko to stworzyłeś sam.

Jeśli podoba Ci się to co widzisz to GRATULUJĘ ! <3

Jeśli nie… to nie załamuj się. Dziś jest dzień Twojego przebudzenia. Dziś właśnie się dowiadujesz, ze jesteś twórcą wszystkiego co w Twoim życiu zaistaniało. A więc mozesz to zacząc zmieniać. Od TERAZ. Od tej chwili. Nie pozól już na ogarnianie Cię złych emocji ani złych, negatywnych wizji i myśli. One tylko będą utrzymywac Cię w tym satanie, który Ci się nie pooba i go pogarszać. Nie jest łatwo myśleć pozytywnie, a jeszcze trudniej czuć się pozytywnie, gdy wszystko dookola pokazuje Ci, że jesteś w czarnej dupie… jednak to jedyne wyjście aby to zmienić. Pomyśl, że to co jest to zmaterializowane Twoje PRZESZŁE myśli i uczucia. Przeszłe !… dziś tworzysz jutro. Zatem aby jutro było lepsze zacznij DZIŚ myśleć i czuć się inaczej. Lepiej, dobrze, pozytywnie.

Wybór ,,,, jak zawsze…. należy do Ciebie.
Niech Moc Będzie Z Tobą !

CO TERAZ ROBIĆ, żeby poprawić swoje życie?

Każdego dnia SŁUCHAJ audiobooka URODZIEŁEŚ SIĘ BOGATY !

Dołącz do mojej grupy na FB „Wstaję o 5-tej rano”, i ten czas, który dotychczas przesypiałeś spożytkuj na zmianę swojego życia, na słuchanie tego audiobooka, myślenie w odpowiedni sposób, wizualizację, działanie dla siebie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!