Lista Mailingowa i jej POTĘGA

 

Lista Mailingowa to podstawa chyba każdego Marketera Internetowego. Bez tego działanie w Internecie jest jak SYZYFOWA PRACA, czyli wszystko co w ciągu dnia wykonasz, na konieć dnia resetujesz, usuwasz, wyrzucasz do smieci i na następny dzień zaczynsz znowu od nowa.Praca, która wykonujesz przynosi efekt tylko RAZ w momencie, gdy ja wykonujesz. To jest BEZ SENSU. A szczególnie w dobie dzisiejszych mozliwości gdy Internet działa 24h na dobę, strony ciągle sa odwiedzane przez ludzi, więc dlaczego Twoja lista mailingowa nie mogłaby się budowac 24h na dobę i działać tez  w takim czasie NON STOP?

Maile, które napiszesz raz mogą być wysyłane przez kolejne dni, tygodnie, miesiące i lata w sposób automatyczny. Tylko raz poświęcasz pracę na stworzenie takich maili a reszta po prostu działa w kółko non stop 24 h na dobę bez Twojego udziału. Czy to nie wspaniałe?

Ja każdy swój email, każde wideo nazywam swoim KLONEM. Bo to tak jakbym ja druga, trzecia i setna w formie cyfrowej non stop nadawała, non stop komus coś tłumaczyła w kółko i w kółko. Bez zmęczenia, bez konieczności brania urlopów. Moja cyfrowa postać cały czas działa i wykonuje pracę za mnie w chwilach, kiedy ja nie mogę, kiedy jestem zajęta czymś innym, kiedy odpoczywam, mam wakacje lub urlop, lub kiedy po prostu śpię. Moja cyfrowa postac NON STOP DZIAŁA.

Dzięki AUTORESPONDEROWI jesteś w stanie taki efekt uzyskac i TY. Wystarczy każdego dnia wykonać jakas drobna pracę aby nawet juz po 3 miesiącach dojść do całkiem fajnych wyników i zaczac pracowac wtedy gdy masz ochotę. Na poczatku, trzeba się nauczyc paru nowych rzeczy, trzeba wykonać pracę, ale potem spijasz śmietankę. Ja doświadczam tego od dawna. Dzięki temu, gdy mam gorszy czas w życiu, coś muszę przemyśleć, odpoczać to bez problemu moge to zrobić. Mogę zamknąc laptopa i porobić coś innego, TYLKO DLATEGO ze mam listę mailingową. W innym wypadku byłoby to NIEMOŻLIWE.

ZAJRZYJ NA MOJĄ STRONĘ JAK POZYSKIWAĆ KONTAKTY W INTERNECIE >>>

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!