Cześć 🙂 oto seria wpisów o money2money jak zarabiać ?

Minął II tydzień kwietnia 2017. Nagrałam podsumowanie jak to u mnie wygląda w programie partnerskim M2M.

Cześć witam cię serdecznie nazywam się Joasia Sitarz .
Dziś mamy 18.04 po świętach dziś robię podsumowanie tygodnia drugiego mimo że leci mi tydzień trzeci także w piątek zrobię podsumowanie tygodnia trzeciego.

I jak to wygląda w money2money.
W tygodniu drugim maiłam wypełnione ankiety przez 33 osoby to są dane pomiędzy 10.04-16.04

W tym czasie 33 osoby wypełniły ankietę wysłanych wniosków 15 rozliczonych wniosków 2

Czas pracy w tym tygodniu to była jedna godzina.
Jakoś w tym tygodniu nie bardzo pracowałam.
Zarobek z tych dwóch wniosków to było 135 zł ale był rozliczony zarobek z grupy i z grupy wskoczyło mi 1444 zł akurat taka fajna kwota czyli razem w tym tygodniu zarobiłam 1779 zł czyli jak policzyłam sobie na godzinę pracy wychodzi na to że zarobiłam 1500 zł.

Zauważ,że jak widzisz w money2money jest tak ze te dochody które się generują one są jakby efektem pracy wcześniejszej .Czyli to że w tym tygodniu mam taki wynik czyli 33 osoby wypełniły ankietę 15 wysłało wnioski ja za to będę miała zapłacone później, później .Tak jak teraz mam zapłacone w tym tygodniu mam za dwa wnioski rozliczone te dwa wnioski to nie są te wnioski ,które tutaj wskoczyły to są jakieś wcześniejsze wnioski z wcześniejszych czasów a te wnioski będą rozliczone później .
Dlatego tutaj w money2money jest bardzo ważna ciągłość pracy bo jak to przerywasz to przerywasz ten cały łańcuch dochodów który Ci się tworzy,to koło zębate które się tak zazębia.
W momencie kiedy cały czas pracujesz cały czas działasz wysyłasz ludziom wnioski,twoje strony działają na Twoje listy zapisują się ludzie to wtedy po prostu masz dochód ciągły.

No bo to że jednego tygodnia nie chce mi się pracować, pracowałam tylko 1 godzinę to nie oznacza że nie będę miała dochodu bo i tak mi się tu zazębia z pracy ,którą wykonałam wcześniej bo te strony działają prawda i jakby czas pracy jaki musisz na to poświęcić chodzi o to żeby całkiem nie przestać w sensie takim że 3-4 tygodnie nic kompletnie nie robisz bo wtedy nie wysyłasz linków do ludzi oni czekają ty nie wysyłasz się jak potem im wysyłasz to oni potem już nie wiedzą o co chodzi i tracisz po prostu te wnioski także wtedy na tym tracisz.

Ale w momencie kiedy pozwolisz sobie na parę dni przerwy i parę dni po prostu czy jeden tydzień nie działasz to jakoś nic się nie stanie.
Oczywiście zawsze lepiej jest wysyłać osobie zainteresowanej linki od razu wtedy zawsze jest najlepsza skuteczność na ale jak widzisz ja jakoś tak nie działam tak skrupulatnie przez to na pewno tracę bo miałabym na pewno lepsze wyniki na ale jak to sam przez się widać,że nie trzeba aż tak bardzo mocno się tutaj przykładać ważne jest tylko żeby coś w tym miesiącu najlepiej w każdym tygodnie coś wykonać coś zrobić wtedy efekt tej pracy są odczuwalne w kolejnych tygodniach.

Czyli ja bym nie miała tutaj tego dochodu jakbym w poprzednich tygodniach nie wykonała swojej pracy.

Nie zrobiłabym warunków naliczenia swoich własnych dochodów na kwotę 500 zł wtedy nie wskoczyłyby mi dochód za grupę tak to działa trzeba wykazać się swoją aktywnością wtedy też dochód z grupy i masz ten dochód większy.

Tak to wygląda na tydzień drugi kwietnia
Jak widzisz ja w tym kwietniu nie spełniłam jeszcze warunku 500 zł ponieważ w kwietniu maiłam naliczone za swoje wnioski 270 zł i teraz 135zł czyli jeszcze nie mam 500 zł brakuje mi jeszcze 100 zł do tego żebym miała naliczenia żebym miałam naliczony efekt z grupy.

No szczerz mówiąc liczę na to że będę tutaj miała na koniec kwietnia lub początek maja też około 1000 zł ze swoich wniosków bo mam dużo więcej wniosków złożonych jest tu 8,tutaj 15 i jeszcze tutaj wysłanych wniosków z marca więc ja liczę na to że tutaj te wnioski będą rozliczone w większych ilościach nie tylko pięć.

Natomiast nie ma na to takiej 100% gwarancji różnie to jest no trzeba po prostu działać i robić im większą robisz skalę tym większy masz swój efekt działania.

Także na dzisiaj tyle z tego sprawozdania zapraszam Cię do działania w money2money ze mną być samemu zacznij działać to jest bardzo fajny program,bardzo prosty do polecania i bardzo jest dużo osób chętnych na to żeby działać otwierać pożyczki ,czy osoby które szukają pożyczek które szukają kont bankowych także gorąco zapraszam.

Jeśli chcesz zacząć działać w programie partnerskim M2M, to zapraszam do mojej grupy. Tutaj podaj imię email aby otrzymać instrukcje co pokolei zrobić.

money2money jak zarabiać

error: Content is protected !!
Share This