Pieniądze wpływają na Twoje życie – Urodziłeś się BOGATY !

Inspirowane audio-bookiem „Urodziłeś się BOGATY”

PIENIĄDZE WYWIERAJĄ WPŁYW NA TWOJE ŻYCIE – pomyśl, czy nagła utrata pieniędzy lub źródła ich pozyskiwana wpłynełaby na Twoją postawę życiową? Czy zmieniłoby się wtedy Twoje zachowanie, nastrój, relacje z innymi? Tak było i jest nadal w przypadku wielu osób. A gdybyś zrozumiał naturę pieniędzy i prawa rządzące ich przyciąganiem, w dodatku potrafiąc to stosować, to czy wtedy w razie straty pieniędzy lub źródła finansowania Twoja postawa życiowa byłaby spokojna i niezmienna? Gdybyś wiedzał, jak sprawić, żeby pieniądze zawsze pojawiały się w Twoim życiu, gdy tego chcesz, w takiej ilości jakiej chcesz, to czy wtedy byłbyś całkowicie spokojny.

Niestety dziewięcdziesiąt pięć osób na sto zadowala się tym co otrzymuje, marząc całe życie, żeby mieć więcej, a nierozumie, że mogłoby mieć wszystko co zechce.

urodziles-sie-bogaty-bobproctor-cover2Całkiem niedawno w moim życiu wydarzyła się sytuacja, która mi uświadomiła, że niestety ja należę jeszcze do tych 95 osób na sto. Mimo, że moja świadomość, jest już znacznie większa, niż większości osób, dzięki wielu lekturom, ćwiczeniom i byciu osobą, która dużo obserwuje, mimo to nadal mam w sobie jakiś strach. Zdaję sobie z tego sprawę ile pracy i ćwiczeń wymaga zmiana postrzegania pieniedzy i stosowanie tego w życiu. Sytuacja, o której mówię, była właśnie zagrożeniem bezpieczeństwa jednego z moich źródeł finansowania. Co mnie bardzo wtedy zdenerwowało i zdeterminowało moją postawę życiową wobec osób i sytuacji. Wpłynęło na moje pogorszone samopoczucie. Gdy dostrzegłam to wszystko uświadomiłam sobie, że nie czuję się bezpieczna. Że widocznie nie opanowałam w swoim życiu poraw przyciągania pieniędzy. Bo gdybym to opanowała, to zupełnie nie miałaby znaczenia ta sytuacja. Bo wiedziałabym, że jeśli nie to źródło finansowania, to inne będzie obficie biło zasobami pieniędzy. Byłabym spokojna, inaczej potoczyłyby się relacje z kilkoma osobami, moja postawa życowa byłaby inna. Więc ta sytauacja uświadomiła mi, że nazbyt przywiązałam się do czegoś co uznałam za źródło pojawiania się pieniędzy w moim życiu. Tymczasem to źródło jest w mojej głowie, w postrzeganiu pieniedzy. I przejawiło się akurat w formie miedzy innymi tego źródła finansowania. A ja tą formę uznałam za sedno sprawy. I gdy zostało zagrożone, to uznałam to za zagrożenie całego mojego źródła pojawiania się pieniedzy w życiu. Dobrze, że ta sytuacja miała miejsce, a jeszcze lepiej, że wyciągnęłam z tego takie właśnie wnioski. A czy Twoje życie pokazuje Ci jak Ty sobie radzisz z tym tematem? 

WNIOSEK: Pieniądze – to czy je masz i ile ich masz i czy źródło finansowania, z którego je masz jest bezpieczne – wpływają na Twoje życie, na Twój nastrój i wiele aspektów Twojego życia. Trzeba sobie to uświadomić i przyznać się do tego przed samym sobą. I jeśli zauważysz, że tak jest, że to determinuje Twoje samopoczucie, to znaczy, że nie opanowałeś jeszce umiejętności tworzenia prawdziwego źródła tworzenia bogactwa, które jest w TOBIE. Więc wtedy warto nad tym popracować.

Ćwiczenie na zmianę postrzegania pieniędzy, powtarzaj sobie jak najcześciej:

☑ Ja i pieniądze,

☑ Pieniądze są dobre,

☑ Kocham ludzi i używam pieniędzy,

☑ To wspaniałe uczucie być bogatym!

 

Więcej o tym posłuchasz w audiobooku „Urodziłeś się BOGATY”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!