Czy Chcesz Się Dowiedzieć
Jak Od A-Z Skutecznie Polecać
W Internecie Dowolny Projekt
I Na Tym Zacząć Zarabiać W Domu
Więcej Niż Na Twoim Obecnym Etacie?

Te osoby, które wiedzą jak się to robi, zarabiają.
Na pewno widzisz takie osoby na FB wśród swoich Fejsbookowych znajomych.

Czy oni są jacyś lepsi niz Ty? Czy mają jakieś lepsze umiejętności? Ich rodzice ich tak wychowali, że wiedzą coś czego nie wiesz Ty? Może mają szczęście? Może w szkole się tego nauczyli? A może to przypadek, że akurat im to wychodzi? A może im jest łatwiej jakoś?

Nie, Nie, Nie Nie, Nie i jeszcze raz NIE !

Oni pewnego dnia, tak samo jak Ty siedzieli nad kompem, spędzali nad nim długie godziny zastanawiając się JAK SIĘ TO DO CHOLERY ROBI?

Tak samo jak Ty kupowali wiele szkoleń, korzystali z mnóstwa darmowych szkoleń, byli zapisani na różne listy mailingowe różnych osób, czytali to wszystko, niby wszystko rozumieli, wiedzieli, niby… a jednak u nich to nie trybiło.

Znasz to?

Zapewniam Cię, że Oni mieli tak samo. Ja jestem jedną z tych osób i miałam dokładnie tak samo. Wszędzie wszyscy mówili, jakie to proste jest, a jednak ciągle mi czegoś brakowało. Ciągle u mnie to nie tybiło. 

Dziś z perspektywy czasu widzę, że to rzeczywiście było, i nadal jest, PROSTE. Zdradzę Ci teraz moje wnioski na temat tego, dlaczego u mnie nie trybiło zanim zaczęło trybić.

Może najpierw zanim Ci to zdradzę, to wyjaśnię Ci bardzo prosty schemat zarabiania. Jest on oparty o bardzo proste strony, które zrobisz w kilka minut, oraz o emaile, które trzeba wysłać. Schemat ten obrazuje poniższy obrazek:

2016-10-01_22h08_40

Schemat ten pewnie już nie raz widziałeś/aś. Wiele osób (marketerów) o tym gada ciągle w kółko aż do znudzenia. Ja to widziałam dziesiątki abo nawet więcej niz 100 razy zanim zaczęłam po prostu to robić. To jest tak proste, że aż niewiarygodnie proste i chyba dlatego każdy zaczyna tu kobinować po swojemu i komplikować przez to wtedy nic nie wychodzi.

Popatrz na ten schemat bardzo uważnie. Nawet jeśli widziałeś już to wiele razy, to widocznie zlekceważyłeś prostotę tego systemu. Nawet nie chyba tylko NA PEWNO. Bo gdyby tak nie było to już byś zarabiał/a i wtedy na pewno byś tego co tu piszę nie czytał/a. Zatem weź okulary jesli Ci sa potrzebne, wyłacz telefon, zamknij FB, zamknij dzwi w swoim pokoju na klucz, żeby nikt Ci nie przeszkadzał i w końcu, na poważnie, przyjrzyj się każdemu elementowi dokładnie i zastanów się jak to wygląda u Ciebie. 

A więc przejdę teraz do moich wniosków dlaczego to mi nie wychodziło. Być może dotyczy to (w całości lub częściowo) także i Ciebie.

SYSTEM musi mieć te wszystkie elementy. Ja zaczęłam w roku 2010 w Internecie od nagrywania darmowych technicznych instrukcji. Udostępniałam to. Ludzie zapisywali się na moje listy i to był koniec. Zatem miałam tylko część systemu. A część systemu, choćby nie wiem jak dobrze zrobiona NIE DZIAŁA! Żeby system działał, musisz mieć go zrobionego od początku do końca.

W projektach, które chciałam polecać, na których chciałam zarabiać, opierałam się na materiałach innych osób (ebooki, widoe, webinary) np. mojego sponsora, gupy w której działałam. To mocno, bardzo mocno, obniża skuteczność. To było bardzo słabe ogniwo.To powodowało, że nie miałam autorytetu w oczach osób, które do mnie trafiały. No niestety, jesli nie zaczniesz tworzyć swoich własnych materiałów na temat danego projektu, który chcesz promować, to zapomnij o skutecznym polecaniu. Mnie się wydawało wtedy, że skoro na YT już tyle osób nagrało film o np. planie marketingowym firmy, z którą współpracowałam, no to po co ja mam nagrywać kolejny, bez sensu. ALbo skoro mój sponsor napisał ebooka o tym jak działac w tym programie, no to po co ja mam pisać roo tym samym… strata czasu. Tak wtedy myślałam. Dziś wiem, że to BŁĄD. Nie ważne jak wiele takich filmów/pdfów/webinarów/nagrań audio itd.. jest. Dzisiaj ja za każdym razem do każdego nowego projektu nagrywam/towrzę swój materiał. Dopiero od tego momentu gdy zacz ęłam tak robić to zaczęłam zdobywać autorytet i ludzie chcieli się przyłaczać do mnie. Tak naprawdę udostępniając materiały swojego sponsora, kierujesz swoich ludzi do niego. Bądź tego świadom/a. Wyeliminuj to mega słabe ogniwo.

 

 

error: Content is protected !!
Share This