Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecie – Pierwsze Kroki W eBiznesie

Pytanie, które powtarza się jak mantra

OD CZEGO ZACZAĆ Zarabianie w Internecie?

 

Też się nad tym zastanawiasz?

Oczywiście może od kogoś innego dostaniesz inną odpowiedź. Każdy, kto przeszedł swoją drogę jak zarobić pieniądze w internecie ma swoje dośwaidczenia i każda strategia, o ile była skuteczna i przyniosła efekty, będzie słuszna. Zatem nie ma tu jednej strategii lepszej a innej gorszej. Jedynie w stosunku do osoby jedna strategia może być lepsza inna gorsza. Ale dla innej osoby, ta sama gorsza strategia może okazać się tą lepszą. Zatem ja Ci nie jestem w stanie powiedzieć co dla Ciebie będzie najlepsze a co najgorsze żeby to była Twoja skuteczna praca przez internet w domu. Sam musisz to rozpoznać.

UCZĘ TEGO CO SAMA ROBIĘ

Natomiast wszystko czego uczę, uczę w oparciu o to co i jak sama robiłam to całe zarabianie w sieci i nadal robię. Nie przekazuję wiedzy teoretycznej, tylko swoje własne doświadczenie. Dlatego wiem Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecie.

I ja zrobiłam właśnie tak, ze zaczęłam od BUDOWANIA LISTY MAILINGOWEJ !

Bardzo długo (4 lata) wcale nie wychodziło mi to zarabianie online i nic nie zarabiałam. No może jakieś groszowe sprawy parę złotych na kilka miesięcy z jakiejś prowizji. Nie miałam pojęcia jak to robić, żeby zarobić pieniądze przez internet, ale wiedziałam jedno – MUSZĘ BUDOWAĆ LISTĘ MAILINGOWĄ I DAWAĆ WARTOŚĆ. Dlatego po prostu uczyłam na swoich filmach wideo tego, czego sama się nauczyłam kilka godzin wcześniej 🙂

Np jak robić stronę, jak instalowac bloga itd… w 2010 roku to były inne czasy. Wtedy trzeba było naprawdę się na tym mega znać, żeby to robić. Bez znajomości HTML nic nie dałoby rady zrobić. A ja się nauczyłam HTML i dlatego szybko uczyłam się jak robić różne rzeczy i mogłam pokazywać to innym, tlumacząc na tak zwany „chłopski rozum”.

Dziś nie muszisz znac żadnych HTMLów czy innych programistycznych rzeczy, żeby wystartować ze swoim eBiznesem i obsługiwac go zupełnie samodzielnie. Ale i tak niezmienny pozostał fakt, ze mnóstwo ludzi, potrzebuje wsparcia w zakresie tworzenia tego wszystkiego.  Dlatego mimo, ze  wiele się zmieniło i mineło 7 lat to ja nadal uczę jak robić te różne rzeczy bo nadal ludzie potzrebują takiej wiedzy. Po prostu dziś już uczę o innych narzędziach.

Ok… ale wracając do tematu…

OD CZEGO ZACZAĆ Zarabianie w Internecie?

No… jak juz wspomniałam od budowana listy mailingowej.

Dziś masz bardzo prosto….

Możesz po prostu kupić sobie poczytną książkę z branży, w której chcesz działać i na podstawie tej ksiązki zrobić stronę (bloga + strony pzrechwytujące) i w prosty sposób zebrać listę mailingową. Masz FB – ja tego nie miałam gdy zaczynałam… a na FB bardzo prosto możesz promować swojego bloga i strony. Masz wiele innych portali społecznościowych.

Obejrzyj moje wideo:

 

Potrzebujesz stworzyć 3 rzeczy na początku:

stronę przechwytującą (najlepiej kilka takich)

stronę podziękowania (więcej info TUTAJ)

bloga

 

BLOG 

Blog ma mieć specjalną konstrukcję. Blog ma Ci służyć do tego aby zbierac listę mailingową. I to jest jego cel. Zatem:

:: po boku bloga maja być jakieś banery kierujące na Twoje strony przechwytujące
:: w treści wpisów mają także być takie banery, linki, przyciski !

jak założyć stronę internetową podstrona Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecie

Strona główna bloga ma mieć zapis na listę. Jakiś kurs, pdf do pobrania, poradnik, coś darmowego lub taniego płatnego, ale jesli to ma być płatne to na stronie głównej nie piszesz o tym, dopiero po zapisie kierujesz na strone ofertową z ceną zapisaną osobę (zobacz u mnie tak właśnie to wygląda… zapisz się na stronie głównej tam nei ma nigdzie ceny, a po zapisie jest strona z ofertą).

jak założyć stronę internetową strona główna Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecie

Skąd wziąć inspirację na stworzenie takiego bloga?

Z poczytnej książki z branży, w której chcesz się obracać. Więc jeśeli chcesz w przyszłości zarabiać na czymś, co będzie związane z ogrodnictwem, no to nie wybieraj książki z tematów giełdy, czy mechaniki samochodowej, ok?!

W moim przykładzie daje schemat bloga opartego o książkę Bogaty Ojciec Biedny Ojciec. Czytsz książkę i robisz na jej podstawie stronę typu BLOG, a z tej strony kierujesz na swoje strony przechytujące, które stworzyłeś również na podstawie swojej lektury. Materiały które udostępniasz po zapisie na listę tworzysz w różncych formach. PDF, MP3, VIDEO, PREZENTACJE itd…

[box type=”warning”]

Jak robić prezentacje, jak nagrywac ekran monitora, jak nagrywać mp3, jak zmieniać wideo w mp3, jak robic zrzuty ekranu dodawac strzałki, podkreślniki itd…

https://wielowymiarowy-biznes.pl/niezbedne-narzedzia-ebiznesu/aby tworzyć sprytnie i szybko swoje pdfy, czy prezentacje, jak zrobic pdf, jak go umieścić w Internecie

i wiele wiele innych konkretnych wideo instrukcji znajdziesz w moim kursie 28 Niezbędnych Narzedzi eBiznesu KONIECZNIE SIĘ NA TO ZAPISZ, jeśli te wszystkie kwestie sa dla Ciebie czarną magią.

Po tym kursie wszystko stanie sie banalnie proste i będziesz mieć dowolnośc tworzenia najróżniejszych materiałów na potrzeby swojego bloga, i stron przechwytujących.

zobacz więcej

[/box]

 

Im lepiej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie bo Twoja lista doceni wartość jaką stworzysz dla nich. poza tym, jesli wykozrystas media takie jak YT na który możesz wrzucić te prezentacjewideo to dodatkowo ściągasz ruch na swojego bloga ! Ja właśnie w ten sposob ciągle tak robię i dlatego ciągle mam ruch na swojej stronie i nowe osoby na liście mailingowej.

Przykładowe mneu takiego bloga

jak założyć stronę internetową podstrona przykład Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecie

No i prowdzisz tak tego swojego bloga budujac swoja listę mailimgową. Między czasie zastanawiasz się na czym tu zarabiać. Jak już wymyslisz to masz banalnie prosta sprawę.

UTRZYMUJ KONTAKT Z LISTĄ MAILINGOWĄ

Oczywiście cały czas  z listą mailingową utrzymujesz kontakt. Jest to bardzo proste do zrobienia. Po prostu gdy dodasz nowy wpis na boga to wysyłasz liście maila o tym i dajesz im link do nowego wpisu. Dzięki czemu oni ciągle widzą, ze ciągle dajesz im wartość.

Masz Kilka pieczeni na jednym ogniu, zobacz

:: piszesz jeden wpis i jednocześnie

  • nagrywasz na jego temat wideo (po rpostu możesz przeczytac to co napisałeś a w tle dac jakąś fotkę i jua masz wideo na YT, gdzie w opisie dajesz link do swojego wpisu na bloga i już to wideo ściąga Ci ruch na bloga a więc i na listy mailingowe.
  • to samo nagranie robisz w formie mp3 i wrzucasz na jakąś platformę podcastową np SOUNDCLOUD tam tez dajesz link do swojego wpisu i już ściąga Ci ruch z tamtej platformy
  • link do tego wpisu wrzucasz na FB i już masz ruch z tamtąd
  • i piszesz maila do isty o nowym wpisie dajesz link i tu też masz ruch
  • GOOGLE widzi ruch więc usnaje, ze Twoja strona jest wartościowa więc zaczyna ją lepiej pozycjonować zatem zaczynasz mieć ruch z wyszukiwarki Google na jakieś frazy.

 

SKALA – KULA ŚNIEŻNA POWSTAJE W CZASIE

Teraz przemnóż sobie to razy 100. pomyśl sobie że masz 100 takich artykułów. Zatem wtedy rónwiez i 100 wideo na YT + 100 nagrań na podcastach + 100 maili w mailingu + 100 wypozycjonowanych artykułów w Google i co Ci to da? Jak myślisz? … no właśnie to, ze robisz co ra mniej, co raz rzadziej a Twoja lista mailingowa I TAK SIĘ STALE BUDUJE bo codziennie pzrybywają nowi ludzie, którzy szukają tego o czym Ty napisałeś, narałeś materiały kilka miesięcy temu… klka LAT TEMU ! widzisz to?

Jasne, ze od jednego artykułu nagle nie bedziesz miał jakiś niewadomo jakich rezultatów. Tu trzeba patrzeć perspektywistycznie ! Trzeba dostrzec to, ze taki schemat działania sprawia, ze tworzysz kulę śnieżną ! I w efekcie lista zaczyna Ci się budować i sam nie wiesz jak Ci ludzie na nią trafiają.

OTO JAK ZAROBISZ MAJĄC LISTĘ @ W JEDEN DZIEŃ

No i w końcu, jak juz tą listę masz i jak już wiesz na czym cchesz zarabiać, to wtedy wystarczy wysłac jednego maila, albo ze 3 i w pzreciągu kilku godzin, 2 – 3 dni masz ludzi w swoim programie, do którego postanowiłeś dołączyć, czy tez klientów na swoje szkolenia, które postanowiłeś stworzyć i spzredać. I zarabiasz pieniadze właśnie wtdy w ciągu kilku godzin za pomoca wysłania kolejki 3 maili.

lista mailingowa jak zarabiać na swoich kursach Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecielista mailingowa jak zarabiać na programach partnerskich Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecie

 

 

 

 

PODSUMOWANIE – WNIOSKI

Po to właśnie jest Ci lista mailingowa. Żeby zbudować sobie rynek swoich odbiorców. Osóbz ainteresownych tematem. Potencjalnych klientów. Jeśli nie masz listy, bardzo moolnie idzie Ci promowanie czegoś i spzredawanie czegoś, bo nie masz kmu o tym powiedzieć. Szukasz wtedy tych ludzi nazewnątrz. I codziennie musisz ich szukać na nowo. A oni Cie nie znają i Ci nie ufają. WIęc nie idzie CI ani polecanie, ani spzredaż. bo to jest obcy rynek. Zimny. Nie maz z nimi żadnej relacji.

Gdy masz listę to te osoby Cię znają. Dostarczyłeś im już wiele fajnycch tre,ści. Materiłow. Ufają Ci i lubią Ciebie.

I oto właśnie taka różnica. I dlatgo musisz zacząć od budowania listy mailingowej. Nawet jesli dziś nie do końca wiesz z jakim programem chcesz współpracować, ani co spzredawać. Wystarcy że określisz tylko branże, i będziesz budował listę tematcznie z ta branżą powiązaną.

 

NIE WIESZ JAK TO WSZYSTKO ZROBIĆ TECHNICZNIE?

 

Teraz gdy już wiesz Od Czego Zaczać Zarabianie w Internecie,
to pewnie zastanawiasz się jak to wykonać techncznie.

 

Zapraszam na warsztaty:

 

BUDOWNIE LISTY MALINGOWEJ
[getall-link id=”1331″]zainteresowany…. zapisz się na listę oczekujących [/getall-link]

INSTLACJA I OBSŁUGA BLOGA WORDPRESS
[getall-link id=”1333″]zainteresowany…. zapisz się na listę oczekujących[/getall-link]

TWORZENIE STRONY PRZECHYTUJĄCEJ
[getall-link id=”1335″]zainteresowany…. zapisz się na listę oczekujących[/getall-link]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!