ZAINTERESOWANY?

Chcesz zacząć zarabiać z gupy?

Zacznij od zarobienia dla siebie 1619 zł
bez polecania !

TUTAJ

 

TU STRONA DO WSPÓŁPRACY

Witaj

dzisiaj pokażę Ci ile zarobiłam w jednym z programów partnerskich dzięki budowaniu zespołu.

CO TO JEST BUDOWANIE ZESPOŁU?

To jest grupa osób, które z Twojego polecenia przyłaczają się do danego programu. Uwaga nie każdy program partnerski ma taką opcję. Są takie programy partnerskie, w których nie da się budowac Zespołu. Czyli program nie wynagrodzi Cię za pracę osób, które poleciłeś.

Zobacz…

W programie, który nie ma takiej opcji zarabiasz tylko za polecenie nowego Klienta. Czyli ktoś korzysta z produktu lub usługi, który polecasz. I nawet jeśli ta osoba, tak samo jak Ty oprócz tego, że skorzysta z owego produktu lub usługi, zacznie działać w tym programie i tak samo jak Ty zacznie polecać, to Ty z tego tytułu nie zarabiasz żadnych dodatkowych pieniędzy.

Czyli jest to wtedy program bez systemu wynagrodzeń poziomowych.

W takim programie można zarabiać na dwa sposoby:

1 : program pozwala zarobić CI tylko jeden raz od danego pozyskanego klienta. Czyli znalazłeś klienta na dany produkt czy usługę. Klient to kupuje pierwszy raz, wtedy Ty zarabiasz swoją prowizję. Ale gdy Klient zapłaci za to ponownie (bo np dany produkt jest spzredawany w opcji abonamentowej co miesiąc płatny) to już z kolejnych opłat nie dostajesz żadnje prowizji. To jest najmniej atrakcyjna opcja współpracy i niektóre programy maja taki system. Taki system miałam w boo.pl czy kylos.pl

2. program pozwala zarobić Ci za każdym razem kiedy pozyskany pzrez Ciebie Klient płaci. czyli pozyskujesz klienta który kupuje produkt bądź usługę i za każdym razem gdo on to opłaca (np co miesiąc) otrzymujesz z tego tytułu jakąś prowizje od tego programu. To już jest znacznie lepsa opcja. Taki system poleceń także mam w jednej z firm w której jestem Ambasadorem (tak nazywa się tam partner tej firmy). Pozyskuje nowych klientów (sama również jestem tam kientem więc wiem jak obsługują ludzi) i polecam to innym. Oni korzystają, płaca miesięcznie abonament (tak jak ja), a ja za każdy zapłacony pzrez tych poleconych k=Klientów abonament mam prowizję. W tym akurat programie w którym jestem mając 50 klientów zarabiasz miesiąc w miesiac 10 tyś zł. Klientów pozyskujesz raz a płacone masz co miesiąc 🙂

Natomiast jeśli program posiada system poleceń, to wtedy zarabiasz także jakąś ustalona prowizję od zyzku jaki wypracowała osoba, którą polecasz. Czyli np polecasz Klienta na jakąś usługę czy produkt. On z tego korzysta i jest zadowolony. postanawia tak samo jak Ty polecać to i zarabiac na poleceniach. Zaczyna aktywnie działać i znajduje nowych klietów. Za to otzrymuje swoj,ą prowizję, a Ty dodatkowo, za to, z eon zarobił porwizję także zarabiasz jakiś procent od jego zarobionych prowizji. W takim układzie każdemu zależy na tym, aby osoby z jego zespołu zarabiały, bo wtedy ten, kto ma taki zespół zarabia, dzięki temu, ze jego ludzie zarabiają.

 

RÓŻNE POZIOMY WYNAGRODZEŃ

I są różne poziomy wynagrodzeń. Niektóre programy posiadają tylko jeden poziom wynagrodzeń. Wtedy zarabiasz prowizję z grupy tylko za uzyskane dochody osób bezpośrednio poleconcyh – czyli tak zwany pierwszy poziom.

Jeśli program poziada dwu poziomowy system wynagrodzeń, to zarabiasz prowizję od dochodów osób bezpośrednio poleconych oraz pośrednio poleconcych.

Jeśli trzy stopniowy to dodatkowo zarabiasz prowizję z osób poleconych przez osoby, ktore zostały polecone pzrez osoby bezpośrednio polecone przez Ciebie….  I tak dalej w dół.

SYSTEM WYNAGRODZEŃ W PROGRAMIE M2M

W programie M2M jest dwustopniowy program wynagrodzeń. Otrzymujesz 20% prowizji z pierwszego poziomu i 10% prowizji z drugiego poziomu.

Czyli:

Polecasz partnera. Ten partner aktywnie poleca np konta bankowe czy pożyczki i zarobił powiedzmy 1000 zł. Wtedy Ty dodatkowo dostajesz z tego 200 zł (20%).

Jeśli ten partner poleciłby kolejnego partnera, który takż eaktywnie zacznie polecać produkty i usługi finansowe, i także zarobi 1000 zł to Ty z tego dostaniesz 100 zł (10%).

Czyli oni zarobili po 1000 zł kazdy dla siebie a Ty dodatkowo zarabiasz z tego 300 zł. Oczywiście są jakieś warunki które trzeba spełnić. Warunkiem w programie m2m jest to, ze aby otrzymać prowizję z grupy, samamu należy być aktywnie polecającym i polecić produkty i usługi na minimum 500 zł.

Teraz wyobraź sobie, ze sam robisz te 500 zł. Polecasz pozyczki czy konta bankowe ok 20 wniosków jest na to potzrebnych, zeby te 500 zł zarobić.

Jeśli masz 10ciu Partnerów

I załóżmy, ze masz 10 ciu aktywnych partnerów którzy mają ambicje i chcą zarobić jak najwięcej i zarabiają po 1000 zł dla siebie. Zatem Ty wtedy zarobisz: 1000 zł x 10 partnerów = 10000 zł x 20% = 2000 zł

A z drugiego poziomu powiedzmy  też jest 10 takich osób więc zarobisz 1000 zł.

Wtedy łącznie Twój dochód wynosi:

500 zł za swoje prowizje + 2000 zł za I poziom + 1000 zł za drugi poziom = 3500 zł 🙂

Dlatego warto budować Zespół i starać się ich nauczyć jak mają działać, zeby zarabiali, bo wtedy Ty zaczniesz zarabiać jeszce więcej!

 

ZOBACZ JAKIE JA MAM DOCHODY Z GRUPY

A na wideo pokazuję jakie ja mam dochody z grupy. A to oznacza, ze osoby, które się do mnie dołączyły aktywnie działają, a więc to oznacza, ze potrafię nauczyć ooby, które dołączają do mnie jak działać, zeby zarobić.

A to oznacza, ze Ciebie też mogę tego nauczyć i ze bardzo mi na tym zależy bo jak Cie tego nauczę to ja będę zarabiać więcej 🙂

Zapraszam do wideo ! I do współpracy !

 

 

TU STRONA DO WSPÓŁPRACY

A czy Ty działasz w jakimś programie partnerskim? Jakim? Dlaczego? Ile już tam zarobiłeś/łaś? Od kiedy działasz?  Czy budujesz zespół? Ile masz juz ludzi w zespole, którzy aktywnie działają i polecają?

NAPISZ KOMENTARZ O TYM 😀

error: Content is protected !!
Share This