2016-05-21_01h10_15

 

12 Strategicznych Tygodni

autorska metoda
Joanny Sitarz

“Praktyczny Trening eBiznesu”

 

Trening, który polega na indywidualnym podejściu do Ciebie i Twojego eBiznesu !

Razem wyruszymy w podróż, w której celem jest zbudowanie i rozwinięcie przez Ciebie Twojego eBiznesu w wybranej tematyce, który zacznie przynosić Ci efekty w postaci nowych subskrybentów na Twoich listach adresowych, wzbudzenia zainteresowania tym co robisz, budowania społeczności wokół Ciebie i Twoich działań, sprzedaży Twoich i obcych produktów.

Przyjrzymy się temu co już zdołałeś/aś zrobić w Internecie, a następnie opracujemy dalszy pan działania.

Wdrożysz konkretne działania do swojego eBiznesu, zgodnie z opracowanym planem.

 

Podczas spotkań treningowych między innymi:

 ustalisz i określisz miejsce, w którym teraz jesteś, to bedzie Twoje miejsce START
odnajdziesz słabe punkty swoich dotychczasowych działań
opanujesz najważniejsze czynności związane z budowaniem eBiznesu
dowiesz się jak działać skutecznie
zobaczysz dokąd zmierzasz
opracujesz plan działania
nauczysz się pracować nad budowaniem i rozwijaniem swojego eBiznesu
 zbudujesz i zorganizujesz swoje listy adresowe
 zbudujesz potrzebne strony www
porozmawiamy o problemach, które Cię ograniczają
pożegnasz stare problemy dzięki wskazówkom i szkoleniom, które dostaniesz
otworzysz się na kreatywne myślenie w swoim eBiznesie
 dowiesz się jak promować i zaczniesz to robić
 stworzysz ofertę i ustawisz ją do sprzedaży
ale najważniejsze jest to, że zaczniesz działać !  PRAWDA? 

 

Mapa Twojego Sukcesu

2016-05-18_15h50_45

 

Ten trening NIE JEST dla osób, które:

 

   mają kłopoty w poruszaniu się i obsłudze swojego komputera

Jeśli masz problem z takimi rzeczami, że nie wiesz gdzie zapisuje Ci się ściągnięty obrazek, czy plik pdf, nie wiesz jak korzystać z zakładek na przeglądarce, nie wiesz w ogóle co to jest zakładka, gubisz się  pomiędzy oknami, które masz pootwierane na pulpicie, masz problem z uruchomieniem Skype, nie odnajdujesz się na swoim własnym komputerze w swoich katalogach i plikach, nie wiesz co gdzie masz zapisane, no to niestety masz braki w bardzo podstawowych działaniach. I musisz to nadrobić, nauczyć się tego zanim zaczniesz ze mną pracować indywidualnie. Ponieważ praca ze mną polegać ma na nauce budowania eBiznesu, a nie na kursie obsługi komputera i korzystania z Internetu. Jeśli jesteś osobą, która ma z taką obsługą problem, to polecam Ci stronę https://ksenior.pl/ gdzie na filmach wideo autorzy pokazują obsługę komputera w zakresie podstawowym.

 

   nie mają pomysłu, lub bardzo mglisty, na swój eBiznes

Jeśli nie wiesz czym dokładnie chcesz się w Internecie zajmować. Masz bardzo mgliste pojęcie na ten temat, nie jesteś przekonany/na do żadnego tematu, na którym chcesz się skupić. Masz wiele tamatów, a w konsekwencji żadnego konkretnego, który chcesz rozwijać, to moja rada jest taka, abyś sprecyzował/ła swoje myśli. Stwórz wizję tego jak chciałbyś/abyś aby Twój biznes wyglądał. Narysuj to sobie, zapisz, wyobrażaj, tak długo, aż wizja ta nabierze kształtów. Musisz wiedzieć czego chcesz zanim przejdziesz do działań realizacji tego.

 

   oczekują, że od samego dyskutowania praca sama się wykona

Część osób myśli, że wystarczy dużo gadać, aby to co trzeba wyknać się wykonało w magiczny sposób. Niestety od samego gadania nic sie nie wykona. Do tego trzeba włożyć pracę. Budowanie eBiznesu to tworzenie różnego rodzaju materiałów, stron, mailingów, ruchu na swoje strony. Wszystko to wymagać będzie po prostu konkretnych działań. Jeśli ktoś oczekuje samego opowiadania o tym, a nie wykona potrzebnej pracy, to niestety nic się nie wydarzy.

 

   nie znajdą czasu na działania pomiędzy konsultacjami

Spotkania na Skype odbywać sie bedą raz w tygodniu, jednak pomiędzy nimi konieczna będzie do wykonania praca. Jeśli tej pracy nie zamierzasz wykonać to starcisz swój i mój czas. Zatem wtedy ten Trening nie jest dla Ciebie.

 

   nie lubią / nie chcą pisać, tworzyć niezbędne materiały

Aby móc stworzyć swój eBiznes konieczne jest stworzenie róznego rodzaju materiałów jak wpisy na swoją stronę, raporty, kursy, poradniki w formie pdf, w formie wideo i audio. A więc jeśli nie chcesz i nie czujesz takiej możliwości, aby tworzyć różne materiały do swojego eBiznesu to niestety ten Trening nie jest dla Ciebie.

 

   obawiają się kontaktu z klientami

EBiznes zmierza do tego, że masz coś sprzedać. Swój lub obcy produkt lub usługę. W moim Treningu zmierzamy do tego, żebyś sprzedawał/ła swoje produkty i usługi. Najwięcej pieniędzy można zarobić gdy sprzedajesz swoje usługi. Ta forma zarabiania pozwoli Ci na ustanowienie najwyższych cen w Twoim eBiznesie. Dlatego będziemy do tego zmierzać. Zatem jeśli nie chcesz kontaktu z klientami to ten Trening nie jest dla Ciebie.

 

 

 

Ten TRENING przeznaczony jest dla Ciebie, jeśli:

 

posiadasz już przynajmniej pomysł na swój ebiznes

Wiesz dokładnie na jaki temat chcesz robić swój eBiznes. W trakcie treningu będziemy ten pomysł szlifować i go realizować jednak wizję i chęć realizacji jakiegoś konkrtnego tematu powinieneś mieć już wybrany. Nie jest wymagane posiadanie strony ani umiejętnoć tworzenia stron. Do tego zostaną Ci wskazane właściwe narzędzia i instrukcje.

 

posiadasz płynne umiejętności poruszania się w Internecie

Potrafisz obsługiwać:

Skype,
przeglądarkę internetową,
korzystać z Worda lub innego edytora tekstu,
umiesz instalować nowe programy na swoim komputerze,
poruszasz się swobodnie po plikach i katalogach na swoim komputerze,
z łatwością potrafisz znaleźć zapisane na swoim komputerze zdjęcia, pdfy i inne pliki, które pobierasz z Internetu.

 

 jesteś gotowy/wa zainwestować w niezbędne narzędzia do budowania eBiznesu

Koszt ok 50-200 zł/ mc. Chyba że już posiadasz takie narzędzia jak: swoja strona, hosting, autoresponder, kreator stron www. To oczywiście możesz przy nich pozostać. Jeśli jednak nie posiadasz takich narzędzi to oczekuję od Ciebie gotowości do zainwestowania w takie. Bez nich nie ma mowy o budowaniu biznesu w sieci.

 

jesteś osobą systematyczną

Praca ze mną jest ustalona wg harmonogramu. Spotykamy się w każdym tygodniu o określonej porze i pracujemy. Nieobecność powoduje że lekcja przepada. Tym samym skraca Ci się czas pracy ze mną, tym samym nie osiągasz takich efektów jak oczekujesz. A więc Twoja praca przestaje miec sens. A mnie to odbiera energię do angażowania się w Twój rozwój.

 

 masz dość błądzenia po omacku

Od jakiegoś czasu interesujesz się marketingiem internetowym i wiesz, że w tej dziedzinie jest ogromny potencjał, jednak cały czas wszystkie Twoje szkolenia i działania przypominały błądzenie. Jakbyś miał wszystkie elelmenty ale nieposkładane. Jak rozwalone puzzle. Jeśli masz już dość układania samodzielnie tej układanki, to ten Trening jest dla Ciebie.

 

 potrzebujesz wsparcia osobistego

Ktoś kto przeszedł drogę, którą kroczysz Ty, może wskazać Ci najlepsze rozwiązania, najszybsze metody, skróty, którymi warto iść oraz ostrzec przez tymi, które mogą zapędzić Cię w ślepy zaułek. Więc jeśli chcesz mieć takiego przewodnika to ten Trening jest dla Ciebie.

 

jesteś gotów na to 12 tygodniowe wyzwanie

Czytasz ten Plan Treningu i czujesz z każdym słowem, że to jest dokładnie dla Ciebie. Że tego dokładnie potrzebujesz. Czujesz jak Ci w brzuchu aż kręci i już zastanawiaz się, jak to zrobić, żeby wziąć w tym udział… wiesz, że to Twoja szansa, aż masz dreszcze, już widzisz jak wiele postępów zrobisz, gdy ten Trening przejdziesz, dokładnie tego szukałeś/aś, to jest to co jest Ci potrzebne… jeśli takie masz odczucia lub podobne to ten Trening jest dla Ciebie.

 

jesteś osobą słowną

To Twój trening i to Ty masz dokonać postepów na swojej drodze do stwozrenia swojego eBiznesu. To tak jak z treningiem na siłowni. Jeśli trener mówi Ci „nie możesz jeść słodyczy” ,Ty mówisz mu „Tak trenerze, nie będę jadł”. Po czym wychodzisz z siłowni i kupujesz w sklepie batona, no to oszukujesz nie trenera ale siebie. Z tym Treningiem jest tak samo… jesli ustalimy zadania do wykonania, a Ty ich nie wykonasz, to oczywiście ja Ci jedynki nie postawię, nie wezwę rodziców na wywiadówkę… ale komu w ten sposób zaszkodzisz? Więc jeśli nie jesteś osobą słowną, to szkoda Twoich pieniędzy i czasu…. bo i tak nie wykonasz zadań. Ten trening jest dla Ciebie jeśli na prawdę potrafisz dotrzymać danego sobie słowa.

 

 chcesz w ciągu 3 miesiecy osiągnąć efekty, których nie udało Ci się osiągnąć działając w pojedynkę

Masz już tak serdecznie dość zmarnowanego czasu i pieniędzy na różne, różniste kursy. Szukasz już wiele miesięcy rozwiązania jak tu ten eBiznes zrobić i nie znajdujesz, masz swoją wizję, ale potrzeba Ci przewodnika i chesz w tym Treningu osiągnąć rezultaty w ciągu 3 miesiecy, których nigdy nie udało Ci się osiągnąć, to ten Trening jest dla Ciebie.

 

 

★★★★★

 

Trening obejmuje 12 tygodni
intensywnej pracy nad Twoim eBiznesem

Jak wygląda organizacja Treningu:

 

Spotykamy się indywidualnie raz w tygodniu na 60 minut o ustalonej wcześniej porze

Przez cały tydzień masz zadania do wykonania, a na spotkanu na Skype rozmawiamy o problemach jakie powstały, rozwiązujemy je, omawiamy startegię, dalsze działania, korygujemy tor wyznaczonej trasy.

 

Pierwsza niezobowiązująca konsultacja Treningu GRATIS –  rozmowa 1 godzina

Skonsultuj ze mną bezpłatnie swój obecny problem w eBiznesie. Podczas pierwszej konsultacji postaram Ci sie pomóc, wskazać drogę i kierunek. Jeśli uznamy, że nasza współpraca ma sens i wyrazisz gotowość podjęcia takiej współpracy to otrzymasz ode mnie Mój Szczegółowy Plan Metody 12 Strategicznych Tygodni. Ponieważ nie pracuję z każdym. Muszę najpierw porozmawiać z kandydatem aby ustalić czy poziom podstawowych umiejętności jaki posiada jest wystarczający czy ma sprecyzowaną wizję swojego ebiznesu, temat na jaki chce zacząc tworzyć swój eBiznes, oraz jak nam się razem rozmawia : )

 

Materiały do samodzielnej pracy

Otrzymasz szkolenia techniczne, które pomogą Ci opanować niezbędne umiejętności

 

Kontakt mailowy w trakcie tygodnia

Zawsze gdy napotkasz problem, masz przemyślenia, spostrzerzenia, wątpliwości piszesz do mnie maila, dzięki temu mamy ze sobą kontakt także poza spotkaniami na Skype.

 

 

 

Wartość Treningu to co najmniej 5.000 zł.

Jednak doskonale wiem, że niewiele osób będzie stać na takie koszty początkowe, dlatego

 

koszt Treningu ustalam na
500 zł/mc czyli 1.500 zł.
za cały 3 miesięczny trening!

 

Płatne z góry w ratach po 500 zł za każdy rozpoczęty miesiąc,
aby było Ci jeszcze prościej dokonać opłaty
i móc wziąć udział w tym intensywnym Treningu!

 

Cena ta zapewne ulegnie zmianie na wyższą w przyszłości.
Skorzystaj póki obowiązuje niższa cena.

wypełnij poniższy formularz, aby umówić się na niezobowiązującą godzinną konsultację

 

 

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Kiedy zadzwonić do Ciebie, podaj datę i godzinę

Opisz jak wyobrażasz sobie swój ebiznes

Jaki temat wybrałeś/aś na swój eBiznes

Największa Twoja trudność, z którą teraz się borykasz odnośnie eBiznesu?

 

 

error: Content is protected !!
Share This