Dlaczego potrzebujesz wsparcia na drodze budowania swojego eBiznesu?

 

Mentoring jest istotnym elementem, który pozwala nam iść do przodu. Każdy ma swojego mentora. Każdy, kto coś tworzy, czymś zarządza. Ja także uczę się stale u osób, które więdzą i umieją więcej ode mnie. A oni również mają swoich mentorów. Tak to wygląda. Nikt nie pozjadał wszystkich rozumów. Potrzebujemy się wzajemnie wspierać, inspirować i poprawiać.

Ktoś kto doszedł dalej na drodze, którą Ty kroczysz, wie więcej na temat różnych pułapek, skrótów i może Ci podpowiedzieć, którędy iść, a którędy nie. Co robić, czego nie robić, jak robić. Po prostu ktoś kto już przeszedł odcinek, drogi, którą Ty kroczysz, może być Twoim przewodnikiem.

Zatem, jeśli uważasz, że ja mogłabym być Twoim przewodnikiem, to bardzo mi miło : )

Przygotowałam zatem różne opcje pracy z moim wsparciem. Zapoznaj się z nimi i skorzystaj z tej, która Tobie odpowiada najbardziej na ten moment, Twojego życia, w którym jesteś.

Żyzcę Ci samych Sukcesów!

podpis asia 2

Dzięki temu zaczniesz zarabiać więcej:

Dołącz do mojej grupy na FB !

Tam pomagam w eBiznesie. Możesz tam zadać mi swoje pytanie. Najlepiej Video Pytanie. Możesz też obserwować wiele wpisów, które dodaję w temacie działania w eBiznesie, co może pomóc Ci w Twoich działaniach.

Mentalno-Praktyczny eMiesiąc

Czas Spotkania

Spotykamy się raz w miesiącu na Skype. Spotkania trwają różnie. Staramy się je ograniczać do 1 godziny, jednak czasem trwa to nawet połtorej godziny. Wszystko zależy co akurat mamy do omówienia i zaplanowania.

Ustalam z Tobą cel działania na każdy tydzień, dzień. Ustalamy co musisz wykonać przez ten miesiąc. Na ponownym spotkaniu jeśli takie wykupisz, analizujemy co zrobiłeś, czego nie i dlaczego, analizujemy przeszkody, szukamy rozwiązań, ustalamy skorygowany plan dalszego działania.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatnie i bez zobowiązań. Poznamy się i zobaczymy w czym mogę Ci pomóc i jak by to wyglądało. Zapisz się na taką godzinę bezpłatnej wstępnej konsultacji pisząc do mnie pzrez zakładkę KONTAKT TUTAJ.

Czas Całego Treningu

Trening nie ma z góry określonego czasu. Możesz go przerwać w każdym momenice lub kontynuować stale co miesiąc. Wykupujesz po prostu spotkanie raz w miesiącu. Jednak wiadomo, że jednorazowy taki strzał niczego wielkiego nie wniesie w Twoje życie. Przynajmniej dwa spotkania mają już jakiś sens bo przy drugim analizujemy co zrobiłeś, jakie wynikneły przeszkody, pomagam Ci je rozwiązać, korygujemy ustalony plan tak abyś dalej dażył do wyznacznych celów.

Dla Kogo Jest Trening

Dla osób, które na pewno potrafią się same zmobilizowac do działania, ponieważ spotkanie ze mną będzie tylko raz w miesiącu, a pzrez resztę czasu musisz działać samodzielnie w oparciu o nasze ustalenia. Otrzymasz od emnie poztrebne wsparcie w formie instrukcji wideo, jeśli nie potrafisz czegoś wykonać, masz też możliwość pisania do mnie maila raz w tygoniu z pytaniami i problemami, które sie pojawiły. Jest to dla osób które mają wizję tego co chcą zrobić dokąd zmierzać w działaniach Internetowych. Dla osób, które wiedzą, że wyniki są uzależnione od intensywności, systematyczności i konsekwencji ich działania i zdają sobie sprawę, że na to potrzeba czasu i są gotowe wg tych zasad działać. Potrzebują kogoś, kto ich w jakiś sposób zmobilizuje do działania, pokieruje, będzie sprawdzał i wymagał wykonania ustalonych działań.

Cena Treningu

Cena zależy od opcji jaką wykupisz.

★ jeśli płacisz bez zbowiązania na miesiąc z góry to cena wynosi 250 zł.
★ jeśli zapłacisz za dwa miesiące z góry to cena miesiąca wynosi 200 zł (więc płacisz 400 zł).
★ jeśli zapłacisz za 3 miesiace z góry to cena miesiąca wynosi 180 zł (więc płacisz 540 zł).
★ jeśli za pół roku to cena miesiąca wynosi 150 zł (900 zł).

Zapis na Trening

Pierwsza godzina jest to rozmowa wstępna, aby wogóle określić czy ten Trening jest dla Ciebie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na taką pierwszą godzinę. Wtedy ustalimy w czym mogę Ci pomóc, jak będą wyglądały nasze spotkania. Ustalimy od kiedy zaczynamy. ZAPISZ SIĘ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY TUTAJ.

12 Strategicznych Tygodni

Czas Spotkania

Spotykamy się co tydzień na Skype. Spotkania trwają różnie. Staramy się je ograniczać do 1 godziny, jednak czasem trwa to nawet połtorej godziny, ale innym razem pół godziny. Wszystko zależy co akurat mamy do omówienia i zaplanowania.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatnie i bez zobowiązań. Poznamy się i zobaczymy w czym mogę Ci pomóc i jak by to wyglądało. Zapisz się na taką godzinę bezpłatnej wstępnej konsultacji TUTAJ.

Czas Całego Treningu

Cały Trening trwa 12 Tygodni, więc 3 miesiące. Jeśli zapłacisz z góry dostajesz miesiąc gratis.

Dla Kogo Jest Trening

Ten Trening jest dla osób, dla których spotkanie raz w miesiącu to zdecydowanie za mało. Potrzebują bardziej intensywnego wsparcia. Dla osób, które po pierwsze mają wizję tego co chcą zrobić dokąd zmierzać w działaniach Internetowych. Dla osób, które wiedzą, że wyniki są uzależnione od intensywności, systematyczności i konsekwencji ich działania i zdają sobie sprawę, że na to potrzeba czasu i są gotowe wg tych zasad działać. Potrzemują kogoś, kto ich w jakiś sposób zmobilizuje do działania, pokieruje, będzie sprawdzał i wymagał wykonania ustalonych działań.. WIęcej o tym na stronie Treningu TUTAJ.

Cena Treningu

Cena to 1500 zł. Płatne na dwa sposoby:

★ z góry, wtedy otrzymasz dodatkowy miesiąc spotkań gratis
★ co miesiąc z góry po 500 zł

Promocja

Dla osób, które są moimi Klientami w kursie Niezbędne Narzędzia eBiznesu i przeszły już 10 pierwszych lekcji jest promocja na ten Trening. Promocja polega na tym, że

★ cena kursu wynosi zaledwie 500 zł zamist 1500 zł.
★ pierwszy miesiąc jest bezpłatnie i bez zobowiązań. Możesz zrezygnować po 1 miesiącu bez konieczności podawania przyczyny.
★ płatność 500 zł za kolejne dwa miesiące uiszczasz dopiero po pierwszych 4 bezpłatnych spotkaniach.

Zapis na Trening

Pierwsza godzina jest to rozmowa wstępna, aby wogóle określić czy ten Trening jest dla Ciebie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na taką pierwszą godzinę. Wtedy ustalimy w czym mogę Ci pomóc, jak będą wyglądały nasze spotkania. Ustalimy od kiedy zaczynamy. TUTAJ STRONA TRENINGU NA DOLE FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

error: Content is protected !!
Share This