Jeden Z Kluczowych Elementów Zarabiania W Internecie

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Jest jedna rzecz, która jest NIEZBĘDNA, aby zarobić choć jedną złotówkę w Internecie. Tą rzeczą jest TWORZENIE TREŚCI.

Począwszy od zupełnie prostych form, jak np jakaś informacja na FB, poprzez dłuższe wpisy na FB na FanPage, wpisy na blogu aż do tworzenia filmów wideo i prezentacji. To wszystko jest tworzeniem treści. Bez tego nie możesz się skomunikowacc z potencjalnym odbiorcą. Muszisz w jakiś sposób napisac coś, nagrać, powiedzieć o czymś co chesz sprzedać, czy promować.

Na początku każdy główie zaczyna od FB. Po prostu pisze jakiś wpis na swojej tablicy. I większość osób na tym poprzestaje. Zwiększysz swoje pole działania, jesli zaczniesz tworzyć treść również w innych formach.

 

Jednak wiele osób ma z tym problem!

Po 1 MERYTORYCZNY – O czym pisać?!

Po 2 TECHNICZNY – jak się tworzy takie prezentacje, nagrywa ekran monitora, udostępnia pdfy itd…

 

W moim wideo omawiam te dwa problemy i OD RAZU PO OBEJRZENIU TEGO WIDEO będziesz wiedzieć jak się za to zabrać już od zaraz.

 

W wideo dowiesz się, że
łatwo poradzisz sobie z odnalezieniem tematów na swoje treści!

Wystarczy, że czytasz ksiązki czy oglądasz interesujące wideo. Że rozwijasz się po prostu w kierunku, który Cię interesuje. I te ksiązki i wideo niech będą dla Ciebien źródłem inspiracji do tworzenia własnej treści. Podziel się z innymi o tym czego sie dowiadujesz z tych źródeł + dodaj jakaś swoją refleksję na ten temat. W ten sposób masz dwie pieczenie na jednym ogniu -> ROZWÓJ i NOWE TREŚCI, dzięki którym możesz promować swoje produkty, czy programy partnerskie, czy inne oferty.

A jak poradzić sobie z kwestiami technicznymi?

O tym jak technicznie zarać się za tworzenie treści w różnych formach dowiesz się z mojego kursu Niezbędne Narzędzia w eBiznesie. Zachęcam do tego kursu każdego, kto na poważnie myśli o budowaniu dochodu w Internecie, a nie wie jak poradzić sobie z różnymi kwestiami technicznymi. WIelu moich kursantów napisało mi miłe słowa odnośnie tego kursu.

Np Andrzej napisał taką opinię:

[/et_pb_text][et_pb_testimonial admin_label=”Opinia” author=”Andrzej | www.topebiznes.pl” job_title=”Praktyk i entuzjasta ebiznesu ” url=”https://www.topebiznes.pl” url_new_window=”on” portrait_url=”https://i1.wp.com/topebiznes.pl/wp-content/uploads/2016/12/logo_topebiznespl.png?fit=299%2C94″ quote_icon=”on” use_background_color=”on” background_color=”#f5f5f5″ background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Każdy kolejny odcinek oglądam z wielką uwagą, bo w każdym otrzymuje ogromną masę wiedzy praktyka ebiznesu jakim jest autorka. Każdy odcinek to duże szerszy zakres wiedzy niż podaje tytuł odcinka, bo w każdym z nich mnóstwo trików, uwag, podpowiedzi. Jednym słowem świetny kurs nie tylko dla osób początkujących, ale osoby o większym doświadczeniu znajdą tu coś dla siebie.

[/et_pb_testimonial][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

 

Zapraszam Cię gorąco do tego kursu i życzę jak największych zysków w Twoim eBiznesie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”https://wielowymiarowy-biznes.pl/wp-content/uploads/2016/08/2016-08-10_01h49_15.png” show_in_lightbox=”off” url=”https://wielowymiarowy-biznes.pl/niezbedne-narzedzia-ebiznesu/” url_new_window=”on” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

PRZEJDŹ DO KURSU Niezbędne Narzędzia w eBiznesie

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!