Jak zarabiać w internecie – od czego zacząć?

Gdy zaczynasz zarabianie w internecie dobrze jest skupić się na jakimś jednym temacie, na jakimś jednym problemie do rozwiązania.

Wokół tego zorganizowac swoją stronę i swój darmowy oraz płatny produkt.

Produkt płatny trzeba zacząć tworzyć dopiero po zbadaniu swojej listy adresowej, zapytaniu się ich czego potrzebują. A następnie stworzenie dla nich takiego produktu, którego właśnie potrzebują.

Ale zanim dojdzie do tworzenia produktu, to trzeba zacząć. A dziś właśnie kwestie zaczęcia chcę poruszyć.

Moja propozycja to > Zacznij Od Jednego Tematu w obrębie którego będziesz się obracać. W ramach którego stworzysz sobie swoją stronę ekspercką i rozpoczniesz tworzenie produktu darmowego, który ma posłuzyć Tobie do zbierania listy.

Być może nie czujesz dziś jeszcze tak na 100% żadnego tematu. Trudno. Ważne, żeby zacząć.

Jak zacząć zarabianie w internecie ?

zarabianie w internecieNa pewno przeczytałeś jakąś ciekawą książkę z rozwoju osobistego np B. Tracy. To może być bardzo dobra podstawa do stworzenia treści i wyboru temtu przewodniego Twojej strony.

Chodzi o stworzenie dość rozbudowanego menu. Proponuję skorzystać z książek, ponieważ tam masz gotowe tytuły rozdziałów, które mogą posłużyć właśnie na tytuły Twojego menu.

Inspirując się książka możesz też stworzyć swój darmowy produkt. Darmowy produkt ma zadnie budować Twoją listę adresową. Którą następnie zapytasz czego potrzebują i dopiero wtedy stworzysz dla nich info-produkt.

Darmowy produkt ma rozwiązywac jakiś problem. Np nagłowek

„2 sposoby na zarządzanie czasem”

jest nie dobrze skonstruowany. Bo ludzie nie chcą zarządzać czasem, chcą mieć jakiś efekt tego, że będą dobrze zorganizowani, np będą mieli więcej czasu dla rodziny, dlatego lepszym nagłówkiem bedzie

„2 sposoby na to jak mieć więcej czasu dla rodziny i wszystkie ważne sprawy w ciągu dnia załatwione”

Tu jest konkretny efekt, jaki ktoś uzyska.

Zacznij więc czytac jakąs ksiązkę i na jej podstawie zorganizuj swoją stronę oraz opracuj produkt darmowy, który będzie budował Twoją listę.

Jesli działasz w programach partnerskich, albo mlm, to pewnie się zastanawiasz jak potem tej liście masz pokazac ten program, ten biznes? I tu wiele osób robi błąd. Bo właśnie zastanawiają się jak mają zacząć zbierać swoją listę od razu nawiązując do swojego biznesu. Tak jest bardzo trudno to zrobić. Oczywiście można, bo możesz pisać poradniki branżowe. Jak konkretnie działać w branży mlm. Wypisz sobie największe problemy jakie ludzie mają w tym temacie i stwórz darmowy produkt, który rozwiazuje jakiś problem. Jeśli masz pomysł na taki to zrób to. Wspieranie się ksiązką jakąś konkretną moim zdaniem jest łatwiejsze dla osób początkujących.

Jak liście, która zbierzesz na hasło „2 sposoby na to jak mieć więcej czasu dla rodziny i wszystkie ważne sprawy w ciągu dnia załatwione” pokazac potem mlm?

Da się.. oczywiście nie od razu. Najpierw musisz dac tym osobom to czego oczekiwali. Czyli dużo wartości, sposobów, na to jak się zorganizować. Potem mozesz przejsć do tematu mlm. Np pisząc….

„czytasz moje maile ponieważ znajdujesz w nich sposoby na to jak mieć więcej czasu dla siebie i rodziny a przy tym ogarniać wszystkie wazne sprawy jakie sa do załatwienia. Ja tez kiedys tak miałam, że szukałam pomocy w tym temacie. Znalazłam między innymi te rady, które Ci przedstawiam i ktore sama stosuję. Mam jeszcze jeden świetny sposób na to jak mieć więcej czasu. Bo czas mamy wiesz kiedy? Gdy mamy pieniądze. Gdy masz pieniądze nie mussisz chodzić do pracy, to wtedy masz czas 🙂 czas dla rodziny, na rozrywkę, na edukację, na hobby…

WIększośc osób nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc nie pracować i mieć wtedy całe 24 h na dobę do swojej dyspozycji.

Okazuje się, że można tak mieć.

Ktoś mi kiedyś pokazał taki system, gdzie można byc Panią swojego czasu a dodatkowo zaczac zarabiać tak pieniądze.

Jest to system mlm.

Znasz to?

mlm to taki system, w którym na początku na pewno nie zrabia się kokosów, jednak z czasem zarobki rosną. Wiele osób utrzymuje się tylko z tego. Ja sama też działam w kilku takich systemach. Ponieważ wykorzystuję do tego Internet jestem w stanie działać w różnych mlm-ach..

Jeśli choć trochę zainteresowało Cię to o czym pisze to zapraszam na ta stronę…”

i dajesz link do strony pzrechwytującej, gdzie osoba zapisująca się trafia na Twoją drugą listę i tam juz zaczynasz pisać o tym właśnie czym jest mlm, jak się tu zarabia, itd.. w końcu prezentując swoją firmę.

Te osoby, które się nie zapisza na ta listę, to znaczy, ze nei były tym zainteresowane, więc nie ma ich co cisnąc. Skoro sa na pierwotnej liście o zarzadzaniu czasem to w takim razie sprzedaj im produkty na ten temat. Znajdz jakies płatne produkty partnerskie, ebooki, kursy, które rozwiazują tematykę zarządzania czasem i im wyslij ofertę. Lub stwórz swój własny produkt na ten temat.W każdym razie chodzi o to, ze rozdzielasz ludzi tych co się zainteresowali mlm od tych którzy się nie zainteresowali… i obu listom dalej piszesz o tym co ich interesuje.

Tak naprawde moim zdaniem, każdy temat można powiązać z każdym innym. Trzeba tylko w odpowiedni sposób je powiązać i wprowadzić. Możesz nawet zacząć od darmowego produktu o tym jak sadzić marchewkę a potem sprzedawać im buty. Oczywiście im dalej od siebie temat wstępny i temat docelowy tym mniejsza skuteczność. Ale dac się da to powiązać.

Dlatego nie skupiaj się na początku, gdy jesteś osoba poczatkującą i dopiero się uczysz, na tym, jak tu zarobić, jak to powiazać potem wszystko… to przyjdzie z czasem. Na początku skup się tylko na tym JAK BUDOWAC LISTĘ. Jak nauczysz się to robić, to potem co raz łatwiej będziesz wymyslać od czego zaczynać i jak pokazywac oferty swoje lub obce. To pzryjdzie Ci z czasem.

Zatem najpierw skup się na tym, zeby zacząć budować LISTĘ. Wybierz więc temet przewodni, zorganizuj swoją stronę i stwórz produkt darmowy, który rozwiązuje problemy. Produkt ten najlepiej jesli nazwiesz KURSEM…

Kurs czegoś tam…

to znacznie lepiej działa niz mowienie o tym produkcie „książka, pdf”. Stwórz to w formie pdf na ok 20 stron.

W komentarzu możesz napisac jaki temat wybierasz i jakiego ebooka bierzesz jako podstawę działania.

Więcej o tym jak zacząc mówię na SEMINARIUM eBiznesu. Może to Cię zainteresuje:
2016-04-27_11h59_27

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!