Video prezentacja sposób na lepszą promocję

Zapewne wiele razy spotkałeś się ze stronami, gdzie formą przekazu było video. Jest to bardzo dobry sosób na przekazanie informacji. Ale także na budowanie swojego wizerunku. Niekoniecznie musi to być video z Tobą w roli głównej.

Wiele osób na początku krępuje się nagrywać. Czy Ty też?

Wierz mi, że każda osoba, z którą rozmawiałam przechodziła ten sam etap.  Nie ważne jakie ma dziś doświadczenia i wyniki w swoich działaniach. Kiedyś było to PIERWSZE VIDEO. I dla każdego jest ono wielkim wyzwaniem.

Więc jeśli dziś czujesz się niepewnie przed kamerą, to pomyśl sobie, że każdy tego doświadczył.

Pytanie czy to pokonasz jak te osoby, które się odważyły. One dziś są rozpoznawalne i łatwiej im osiągać wyniki.

Ja mam dziś dla Ciebie sposób na „miękkie” wejście w świat video.

Proponuję Ci zacząć od nagrywania prezentacji video

z udziałem Twojego głosu. Odważ się i stwórz taką prezentację.

Strona z nagraniem video działa na zmysł słuchu nie tylko wzroku. Twój głos powoduje, że czytelnik/słuchacz zaczyna automatycznie darzyć Cię większym zaufaniem. Przez to jest bardziej skuteczna. Osoby trafiające na taką stronę chętniej podejmują akcję np zapisania się na Twoją listę czy pobrania jakegoś materiału, który proponujesz pobrać.

KLIKNIJ

Kilka wytycznych dla takiego video:

✓ powinno być krótkie do 3 miut najlepiej

✓ zaciekawić widza aby chciał się dowiedziec więcej

✓ pokazać widzowi jakie będzie maił korzyści jeśli skorzysta z propozycji

 

Jeśli to ma być video na Twojej głównej stronie, prezentujące Twoją osobę to:

✓ powiedz kim jesteś, pokaż swoje zdjęcie

✓ powiedz w jakich tematach może sie od Ciebie czegoś dowiedzieć

✓ jak może skorzystać z tego, że trafił na Twoją stronę

✓ zachęć do zapisania się na Twoją listę tak zwaną NEWSLETTER czy listę VIP jeśli jest zainteresowany tematyką jaką przedstawiasz

 

Do czego jeszcze można wykorzystać taką video prezentację:

☑ możesz zrobić płatny kurs na temat książki, którą przeczytasz.

Np. przeczytaj którąś z książek Brian Tracy. Następnie zrób z tego prezentację i nagraj to. Nasz świetny materiał do sprzedaży. Wiele osób inetresuje się tą tematyką, którą porusza B. Tracy. Wykorzystaj to. Zrób na podstawie ksiązki swój kurs video.

☑ jeśli działasz w jakimś programie MLM czy partnerskim, możesz nagrać na temat tego progamu video prezentujące najważniejsze apsekty, które chcesz pzredstawić czyli np na temat produktu czy planu wynagrodzeń.

GOTOWY POMYSŁ DLA CIEBIE:

1 :: Pobierz darmowego ebooka ze strony zlotemysli.pl.

2 :: Przeczytaj i zrób na ten temat dwie prezentacje.

3 :: Pierwsza prezentacja niech zawiera tylko jakieś dwie techniki, metody, informacje pomocne do zastosowania od razu. I to video będzie bezłatnie przez Ciebie promowane.

4 :: Następnie zrób wersję drugą rozszerzoną gdzie dasz więcej informacji na ten temat, więcej technik itd…

I masz gotowy system do zarabiania pieniędzy. Na swoim własnym produkcie. Twoim produktem jest kurs video stworzony na podstawie darmowego ebooka.

Przydałoby się wstawić te videa na jakieś strony. Będziesz więc potrzebowaćdograć jeszcze dwa dodatkowe widea:

PIERWSZE : video zapraszające do pobrania darmowego materiału. Wstawiasz to video na stronę przechwytującą. I zapraszasz do pobrania darmowego video na temat jakiś dwóch technik, które w nim przedstawiasz. Na takiej stronie ma być tylko nagłowek, video zapraszające do obejrzenia darmowego materiału (czyli tego Twojego drugiego video) gdzie przedstawisz jakieś dwie konkretne metody, techniki. i przycisk do zapisania się na Twpją listę. Gdy ktoś się zapisze aby odebrać to darmowe video wyskakuje mu DRUGA strona z propozycją Twojego płatnego rozszerzonego kursu.

Czyli Twoje DRUGIE video na którym mówisz:

„Witaj, dziękuję za zainteresowanie darmowym materiałe, który już do Ciebie wyslałem na poany email. Poczekaj jeszce 3 minuty a powiem Ci o ile więcej możesz się dowiedzieć. Otóż oprócz darmowego materiału gdzie powiem Ci o dwóch świetnych metodach na… nagrałem jeszce rozszerzoną wersję gdzie opowiadam i pokazuje dodatkowo to… i to …. Jeśli więc interesuje Cie ten temat to teraz możesz zakupić mój rozszerzny kurs w prmocyjnej cenie. Gdy zamkniesz tą stronę wtedy cena już niie będzie tak niska. Kliknij teraz w przycisk zakupu aby nabyć ten rozszerzony kurs. Dziekuję Ci za uwagę do usłyszenia na nagraniach video”

Do tego rozszerzonego video daj jeszcze np. rozpiskę, w której minucie o czym mówisz, tak żeby słuchacz łatwo mógł wrócić do odpowiedniego momentu w Twoim video. Do drugiego video dołącz również tego darmowego ebooka jako gratis. No bo przecież on jest bezpłatny, ale Ty to możesz przedstawić jako BONUS.

Zatem możesz dodać taką informację:

„W wersji rozszerzonej otrzymasz ode mnie do nagrania video także rozpiskę w której minucie o czym mówię, aby łatwo było Ci wrócić do konkretnego fragmentu. Otrzymasz też ebooka w tym temacie.”

 

Czyli podsumowując robisz 4 widea:

VIDEO 1 : zapraszające do pobrania darmowego video na temat jakiś technik/metod

VIDEO 2 : z omówieniem właśnie tych darmowych technik

VIDEO 3 : zapraszające do zakupu wersji rozszerzonej Twojego kursu

VIDEO 4 : czyli to ten właśnie rozszerzoony kurs.

Łączysz to oczywiście z autoresponderem.

Swoją stronę przechwytującą promujesz na FB tak jak na np tą, której obrazek widzisz z boku po prawej stronie. Osoby zapisują się aby pobrać darmowy materiał. Na email zostaje automatycznie wysłany link do video z darmowym materiałem, a im od razu po zapisie wyskakuje strona z propozycją zakupu wersji rozszerznej.

Aby móc pobierać płatności zarejestruj się w procesorze płatniczym Tpay. Tam możesz wygenerować sobie link do zakupu.

 

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak te strony stworzyć i jak je połączyć z autoresponderem? Napisz w komentarzu.

error: Content is protected !!
Share This