FB LIVE #4 Czym nagrywać FB LIVE?

Cześć, dzisiaj opowiadałam o tym: FB LIVE czym nagrywać? Czy Ciebie też to interesuje?

Podczas LIVE padło kilka fajnych komentarzy. Np. pytanie: A co jest przyczyną, że czasami obraz się rozmazuje?

Wg mnie to może mieć na to wpływ jakość połączenia internetowego. Moje np. coś ostatnio zawodzi i czasem też obraz się zacina i się takie kwadraty pokazują 😀

Ciekawe podpowiedzi miał Jakub Zając oto jedna z nich:

Pamiętajcie, że jak się boicie live’ów, to odpalcie kamerkę, nagrajcie siebie, odsłuchajcie i poprawcie to, co się Wam rzuci w oczy. Kilkanaście takich nagrań i już jesteście większymi ekspertami niż 90% ludzi. Podejrzewam, że około 100 moich pierwszych nagrań nie wypuściłem publicznie. Dało mi to jednak ogromne doświadczenie i udało mi się przełamać strach przed kamerą i opinią innych.

FB LIVE czym nagrywac

Jeśli chodzi o sprzęt, to gdy obejrzysz moje nagranie, dowiesz się, że to tak naprawdę nie ma znaczenia. Jestem wierna zasadzie: WEŹ TO CO MASZ, ZRÓB TO CO MOŻESZ i OSIĄGNIJ TO CO CHCESZ!

Zatem, skoro to czytasz, to dysponujesz albo telefonem, albo komputerem. I zapewne oba te urządzenia posiadają kamerę i mikrofon, zatem masz wszystko, czego potrzebujesz. Zacznij z tym, co masz. Rozwijaj się, zacznij zarabiać i wtedy zmienisz sprzęt na lepszy. Każdy zaczynał w ten sposób 🙂 ODWAGI!

Zapraszam na moją tajną grupę, na której tylko TY i JA przetrenujemy Twoje LIVE na FB >>>>>> wejdź tu

Obejrzyj mój LIVE na dzisiejszy temat

FB LIVE czym nagrywac

OBEJRZYJ MÓJ LIVE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!