Zaczynamy

Witaj : )

Skoro tu jesteś to jesteś w jakiś sposób zainteresowany używaniem narzędzi SERVAQ. Pokażę Ci jak ogarnąć i nauczyć Cię używać tych narzędzi.

Postaram się też podpowiedzieć Ci i zainspirować w temacie JAK DZIAŁAĆ. Bo być może nie masz pomysłu na swoje ZARABIANIE W INTERNECIE. Jeśli nie masz pomysłu, to same narzędzia nic Ci nie pomogą. To tak jakbyś kupił sobie najlepszą na świecie wiertarkę, aby wywiercić dziurę na swój obrazek, po czym przyszedłbyś do domu i dumał całymi latami, gdzie ten obrazek powiecić i czy napewno będzie dobrze jesli już zdecydujesz. A potem się zastanawiał kolejnymi latami „a co jeśli mi nie wyjdzie ta dziura? Albo jeśli jednak po wywierceniu zmienie zdanie i bedę chcial gzie indziej ten obrazek powiesić?” No i na co Ci ta wiertarka? Takim sposobem, żadnej dziury nigdy nie wywiercisz choćbyś nie wiem jaki miał super sprzęt.

No i narzędzia SQ czy jakiekolwiek inne są właśnie taką wiertarką… dopóki nie zaczniesz ich używać tylko będziesz ciągle się zastanawiać czy na pewno masz dobry pomysł, to NIGDY nie zarobisz.

Więc jeśli nie masz pomysłu dzisiaj, to możesz zacząć z czymkolwiek co jest Tobie jakkolwiek bliskie i uczyć się stawiać każdy krok. Najważnijesze, żeby zacząć to robić DZISIAJ! Ja też tak zaczynałam. I każdy znany mi marketer internetowy zaczynał od tego, że nie miał do końca sprecyzowanego pomysłu… to klarowało się potem…. Nie licz na to, że Ty dzisiaj już wszystko musisz mieć poukładane idealnie, żeby móc zacząć. NIE. Nie znam nikogo, kto by tak zaczął.

To jest wszystko kwestia doświadczenia i działania. Jeśli będziesz działać wg ustalonego planu działania, konsekwentnie, codziennie, systematycznie to w pewnym momencie osagniesz zadowalające Cie rezultaty.

Kiedy? Pojęcia nie mam. Jedni zaczynają z poziomu bardzo podstawowego gdzie mają braki wręcz w obsłudze komputera… a inni już coś robili i nawet zarobili jakieś swoje pierwsze pieniądze. Wiadomo, że im mniej wiesz i umiesz tym więcej czasu zajmie Ci osiągnięcie zadowalających wyników.

Mam na to jedną radę.. ĆWICZ, ĆWICZ, ĆWICZ,  D Z I A Ł A J, Rób coś ! Każdego dnia!

Zadawaj mi swoje pytania na mojej grupie TUTAJ. Uwaga zapoznaj się z zasadami na tej grupie, szczególnie z zasadą VIDEO PYTAŃ. Gdy zaczynasz nie masz ze mną innego kontaktu jak tylko poprzez tą grupę i swoje WIDEO PYTANIA. Przejdziesz całe szkolenie, pokażesz zaangażowanie to wtedy zobaczymy jak dalej będzie wyglądało prowadzenie Ciebie. Na etapie poczatkującym, nie mam dla Ciebie swojego osobistego czasu. Musisz przejsć wszystkie wideo szkolenia w pierwszej kolejności.

Kolejna grupa, na której możesz zadawać pytania odnośnie narzędzi SERVAQ oraz programu partnerskiego, to grupa SERVAQ na FB.

error: Content is protected !!
Share This