Pomysł na stronę ekspercką

Masz taki pomysł? Nie masz? To wymyśl! Kropka. Jeśli tego nie wykonasz to utknąleś i dalej nie pójdziesz.

Jak to wymyśleć?

Głównie staraj się wybrać coś z zakresu tematyki ZDROWIE, CZAS, PIENIĄDZE. To są tematy najczęściej poszukiwane w Internecie. Po prostu najwięcej problemow ludzie mają właśnie z tymi tematami i szukają w sieci rozwiazań tych problemów.

Np w kwestii PIENIĄDZE, ludzie szukają: szybka pozyczka, pożyczka dla osób które są w BIK, jak prowadzic budżet domowy, jak zarabaić w Internecie itd…

w temacie ZDROWIE: jak się pozbyć hemoroidów, metoda theta healing, częste bóle głowy, objawy boreliozy, jak się wyleczyć z raka, lekarstwo na raka, odkwaszanie organizmu…

w temacie CZAS: jak się zorganizować, jak planować swój dzień, metoda małych kroków, metoda wyznaczania i dążenia do celu itd….

Weź sobie kartkę długopis i zrób sobie burzę mózgu w tych tematach. Zastanów się w którym temacie czujesz się dobrze, może jakiś jest Ci już choć troche znany, a może sam borykasz się z którymś problemem więc szukajac rozwiązań na nie, od razu możesz o tym prowadzić swoją stronę.

Uwaga nie myśl narazie o zarabianiu. W tym kroku masz wybrać tematykę, konkretny problem, na którym się skupisz i wokół ktorego zbudujesz swoją stronę, a więc i swój wizerunek jako eksperta tego tematu.

Gdy już wybierzesz ten temat to poszukaj darmowych ebooków na ten temat. Ściągnij je i na podstawie spisu treści, nazewnictwa rozdziałów zaprojektuj swoje memu górne. Następnie na podstawie tego ebooka wypełnij stronę treścią. Oczywiście nie kopiuj treści tylko pisz swoimi słowami.

Dopiero teraz zacznij mysleć na czym możesz zarobić. I teraz zacznij szukać obcych produktów, które są powiązane z tym tematem, z tym problemem, a które mozesz zacząc polecac i zarabiać prowizję od sprzedaży.

Płatne ebooki/kursy znjdziesz na: Złote Myśli, Netigo, Nextranet. Rejestracja tam jest oczywiście bezpłatna. Zarejestruj się i przejrzyj jakie mają produkty, które możesz polecać z tej tematyki, którą wybrałeś.

Gdy już będziesz mieć wybrane produkty, to należy stworzyć odpowiednie LEJKI sprzedażowe. Czyli strony przechwytujące, strony ofertowe, maile. Do tego wszystkiego służa narzędzia SERVAQ. I tego będę Cię uczyła w całym tym kursie, który tu opracowałam. 

Ale najpierw Krok pierwszy czyli STRONA EKSPERCKA. Zrób to co Ci opisałam w tym punkcie:

  • wybierz temat i problem
  • zrób własne memu na swojej stronie
  • wypełnij stronę treścią

I jak to wszystko zrobic technicznie pokazuję na szkoleniach w menu obok.

🙂 Trzymam kciuki, do dzieła !

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!
Share This