Podsumowanie Etapu I

Kolejne szkolenia to

☑ Tworzenie swojego produktu darmowego,

☑ NETSENDO

☑ INSTAPAGE

Ale te szkolenia udostępnię tylko osobom, które wykonają swoją stronę ekspercką…. bo na co komu Etap II skoro pierwszego nie wykonał?

Jak ma być wykonany ETAP I:

1 :: Menu górne ma być rozbudowane. Co najmniej 4 strony statyczne wypełnione treścią może być na podstawie książki ebooka jakiegoś. Jest to wymóg. Chce zobaczyć, że umiesz to robić i że wybrałeś jakiś konkretny temat/problem, który Twoja strona ma jako główne przesłanie.

2 :: Masz mieć napisanych 10 wpisów na blogu, albo w zakładce, która nie nazywa się BLOG ale jakoś inaczej byle byłyby to wpisy.

3 :: Masz mieć w menu odnośniki do zewnętrznych stron ze swoimi linkami partnerskimi, np do produktów partnerskich

4 :: Masz mieć nagrane wideo swoje na stronę KONTAKT, WSPÓLPRACA i na stronę Główną

5 :: Masz mieć co najmniej 6 widoe w wideo blog, w tym 3 swoje, a 3 moga byc z YT obce.

 

Gdy wszystkie punkty masz spełnione otrzymasz kolejne instrukcje. Ewentualnie, jesli już aktywnie działasz w Internecie i posiadasz jakąś swoją inną stronę niekoniecznie tą szablonowa z SERVAQ to tez kwalifikujesz sie do otrzymania kolejnych szkoleń. Ale jeśli zaczynasz i nie masz żadnej innej strony, to musisz zrobić to tak jak to tu opisałam jesli chesz iść dalej.

Bo jesli nie opracujesz tego tak jak powiedziałam, to za chwilę nie będziesz wiedzieć o czym robić strony przechwytujące i o czym pisac mailing, więc nie ma sensu dawac Ci kolejnych szkoleń.

Zgłoś mi wykonanie tego etapu poprzez zakładkę KONTAKT

error: Content is protected !!
Share This