Blogi i strony o zarabianiu, praca w domu, marketingu w Internecie i potrzebnych narzędziach …

www.wielowymiarowy-biznes.pl

Banery reklamowe blogi strony o pracy w domu, zarabianiu w Internecie

Praca W Sieci.NET Poradnik Przedsiębiorcy Praca W Domu Praca Przez Internet 24 Sprawny Marketing Zarabianie Przez Internet 7 pomysłów Myśl Jak Milioner - wywiady z Ekspertami e-Biznesu Dzielimy się Naszym doświadczeniem w drodze do niezależności finansowej PRACA DODATKOWA - Z DOMU - ZDALNA PROMOTOR PRODUKTÓW e-biznes.pl - najstarszy i najdłużej działający polski serwis poświęcony prowadzeniu biznesu w internecie ebiznesy.pl - subiektywny blog o e-biznesie (-; ebiznes krok po kroku - Jak założyć, rozwinąć i promować biznes w sieci Łucja Bałaban – Życie z wykorzystaniem nowych technologii

Witaj, powyżej banery reklamowe i linki do blogów w temacie marketingu internetowego, zarabianiu w domu, narzędziach do budowania biznesu w domu. Jeśli interesuje Ciebie, aby pojawił się tu w obrazek z linkiem do Twojej strony, to możesz wykupić miejsce reklamowe. Cena zależy od wielkości obrazka jaki chcesz wykupić na tej stronie. Cena to 0,01 zł (JEDEN grosz) za jeden piksel. Jeden piksel to zbyt mało, aby cokolwiek ktokolwiek zobaczył. Oczywiście jeśli chcesz może to być jeden piksel. Umieszczę wtedy po prostu kolor (kropkę) wielkości jednego piksela na tej stronie z linkiem do Twojej strony. Ale nie będzie to wogóle widoczne. Jeśli jednak chcesz, aby obrazek był widoczny to dla zobrazowania przedstawiam Ci teraz wielkośc 10 pikseli na 10 pikseli. Jest to obszar tej wielkości:

Im większy obszar wykupisz tym większy obrazek bardziej widoczny na tej stronie jako reklama Twojej strony. Dla przykładu baner tej wieklości:

To 555 pikseli długi na 74 piksele wysoki czyli w sumie ma: 41070 pikseli. Zatem cena za baner tej wielkości to 41070 x 1 grosz = 410,70 zł / rok czyli miesięcznie to wychodzi zaledwie 34,23 zł. Ta strona co raz lepiej się pozycjonuje w Googlach. Poza tym wiele osób tu trafia z mojego mailingu. Więc sam określ czywarto się tu pokazac?! I ściągnąć trochę ruchu na swoją stronę?

0 zł

UWAGA do końca LUTEGO 2018 CENA dla każdego to 0 zł! 

NAPISZ DO MNIE, aby kupić swoje MIEJSCE REKLAMOWE. Opłata jednorazowa na rok.

 

OPIS ZAMIESZCZONYCH REKLAM

stron w temacie pracy w domu, zarabianiu w Internecie

 

Myśl Jak Milioner! Wyjątkowa strona. Autor Eligiusz Zrubek postanowil przeprowadzić wywiady z ludźmi z branży ebiznesu głównie w niszy e-lerningu, którzy zarabiają właśnie na sprzedaży czegoś, czego w zasadzie NIE MA 😀 czyli produktów elektronicznych (wirtualnych), których nie można dotknąć, w postaci e-kursów, e-booków. Świadczą też oni usługi mentoringu, doradztwa w zakresie budowania bisnesu w Internecie dla firm i dla klientów indywidualnych. Są to osoby, które są znane na swoim rynku, żyją z tego co robią na całkiem niezłym poziomie, prowadzą często już duże dochodowe firmy. Są na pewno EKSPERTAMI w swoich dziedzinach. Bardzo ciekawy cykl wywiadów. Do tego ciakawa forma audio. Dzięki czemu można np zmywać naczynia, albo wyjść na spacer, czy przejechać się na wycieczkę po okolicy samochodem i przy okazji posłuchać JAK MYŚLĄ MILIONERZY. Jest to przenośnia, gdyż osoby, z którymi są te wywiady nie są JESZCZE milionerami. jednak są na dobrej drodze, gdyż zdecydowanie MYŚLĄ INACZEJ niż większość i często właśnie dlatego odnoszą WIĘKSZE NIŻ WIĘKSZOŚĆ wyniki. Miałam ogromną przyjemność udzielić Eligiuszowi wywiadu i znaleść się na jego stronie w gronie bardzo znanych marketerów. Wywiad ze mną na stronie Myśl Jak Milioner możesz znaleźć TUTAJ >> Joanna Sitarz – Jak Zostać Expertem w Marketingu Internetowym?

 

***

blog o zarabianiu w Internecie freelancerki Agnieszki Skupińskiej

Blog freelancerki Agnieszki Skupińskiej, która zachęca do podjęcia pracy w sieci na własnych warunkach, bez szefa, stresu i presji. Napisała książkę „Zostań Freelancerem czyli jak dobrze zarabiać nie wychodząc z domu”, którą można na jej stronie nabyć za dość niską cenę w stosunku do tego, ile można zacząć zarabiać po wdrożeniu w życie, a raczej w pracę 🙂 rad Agnieszki, siedząc sobie z laptopem na kolanach, w domciu, w swoim wygodnym fotelu i popijajac pyszną kawę przy okazji wykonywania pracy freelancera. Na blogu znajdziesz ciekawe podkasty i od razu możesz zacząć od odcinka 1 gdzie dostaniesz 5 sposobów na pracę w domu dla początkujących. POLECAM !

 

***

Strona poświęcona KSIĘGOWOŚCI online

Strona poświęcona KSIĘGOWOŚCI online. Na podstronie, do której kieruje baner znajdziesz informacje o różnych sposobach zarabiania w Internecie. Opisane są takie sposoby jak: własna strona internetowa, Google Adsense, programy partnerskie (ja właśnie w takich zarabiam), ankiety, surfbar, handel, freelancer, giełda, zakłady bukmacherskie oraz znajdziesz kilka rad jak zarabiać w sieci. Jesli chcesz zakładać w przyszłoci lub teraz firmę, aby móc zacząć zarabiać więcej na większą skalę to zachęcam do korzystania właśnie z programów księgowych online. Są tanie, znacznie tańsze niż tradycyjna księgowa w biurze rachunkowym, a masz zazwyczaj i tak swoją przydzieloną panią księgową, oraz działy prawne i inne do pomocy. Bardzo wygodnia forma prowadzenia rachunkowości firmy.

 

***

 

12 pomysłów na prace w domu

Autor strony zachęca do pracy w domu. Pokazując jak wspaniale to wygląda, gdy możesz pracowac z dowolnego miejsca na ziemi np na ciepłej wyspie 🙂 I rzeczywiście tak jest. W sieci jest wiele przykładów takich właśnie osób. Autor dzieli się wieloma ciekawymi linkami. Np link do wykonanai CV w 5 minut. Opisuje też 12 pomysłów na prace w domu i tu dzieli się wieloma przydatnymi linkami. Warto zajrzeć na stronę i rozeznać się w temacie.

 

***

5 sposobów na łatwe zarabianie w Internecie

Blog o zarabianiu. Od razu po wejciu na strone możesz zapoznać się z 5cioma sposobami na łatwe zarabianie w Internecie. owiesz się czym sa opcje binarne a takż emarketing afiliacyjny. Okazuje się, ze można zarabiać w Internecie także dzięki temu, ze dzielisz się swoją opinią 🙂 O tym właśnie tez przeczytas zna stronie.

 

***

31 marketingowych szkoleń z reklamy w Internecie

To strona, która zawiera wiele ciekawych artykułów. Jest barwna i bogata w treści. Znajdziesz tam aż 31 marketingowych szkoleń z reklamy w Internecie, 15 pakietów wideo szkoleń z marketingu internetowego, social media, reklamie AdWords i innych, YouTube, marketing automation, sprzedaż i ecommerce, strategii marketingowych i wiele innych.

 

***

sposoby na zarabianie w Internecie

Strona zawierająca wiele wiedzy z zakresu zarabiania w Internecie. Są działy o WordPress, o narzędziach, Informacje o własnej firmie. Są opisane różne sposoby na zarabianie w Internecie takie jak: promocje bankowe, zarabianie na ankietach, klikanie w reklamy, kryptowaluty, opcje binarne, zarabianie na stronach, własny sklep internetowy. Dowiesz się co to jest hosting, programy partnerskie, email marketing. Możesz też dodać na tej stronie swoje ogłoszenie o pracę.

 

***

Strona początkującego marektera internetowego. W formie pamiętnika autor opisuje czym dokładnie w danym dniu się zajmował, co robił i jak krok po kroku rozwija się jego e-biznes. Warto przyglądać się takim osobom, ponieważ nigdy nie wiemy dokąd zajdzie ów osoba… a może rodzi się właśnie WIELKA GWIAZDA EBIZNESU… ! Zapraszam na stronę.

 

***

Strona z konkretną ofertą pracy w domu. Skierowana do osób, które chcą rozpocząć bez żadnej inwestycji tego typu działania. Na stronie znajdziesz informacje jakie są wymagania co do osoby chcącej taką pracę w domu podjąć, przeczytasz szczegóły oferty, znajdziesz linki do kontaktu z odpowiedzialna osobą. Możesz też podać email, aby otrzymać więcej informacji.

 

***

Ciekawe nowinki ze świata eBiznesu. Przeczytasz tam o sprzedaży spożywki w Internecie i o tym jak ten rynek się rozwija, o platformach płatniczych, o  pozycjonowaniu strony. Co ciekawe serwis ten istnieje już od 1999 roku! Znajdziesz tam najważniejsze informacje z bardzo szeroko rozumianego budowania biznesu w Internecie. Serwis zawiera również wiele wywiadów z ciekawymi osobami, a także recenzje startupów oraz opisy ciekawych aplikacji. Twórcy wspierają też innych graczy z rynku patronując im. Posiadają także ofertę współpracy, można wykupić wpis sponsorowany w tym serwisie. Można także pokazać swój STARTUP wypełniając na stronie formularz zgłoszeniowy.

 

 

***

Serwis jednego z kluczowych marketerów w Polsce Pawła Krzyworączki. Paweł prowadzi swoją stronę już od wielu lat. Pamiętam jak zaczynałam w roku 2010 wtedy już jego blog funkcjonował. Autor jest doświadczonym marketerem. Prowadził wiele szkoleń stacjonarnych jak i online. Na jego stronie można przeczytać ciekawe i pouczające artykuły z zakresu ebiznesu. Jest jedną z najbardziej szanowanych osób ze swiata marketingu internetowego. Zapraszam na jego stronę.

 

***

Jak założyć, rozwinąć i promować biznes w sieci. Kursy i porady dla e-przedsiębiorców. Krok po kroku. Czy warto samodzielnie zakładać stronę na szablonie. Kiedy TAK, kiedy NIE. Jak znaleźć dobrego grafika – kompletny poradnik. Jak zamówić dobrą stronę www i nie przepłacić. Jak samodzielnie wykonać pozycjonowanie lokalne strony internetowej. Te i wiele innych kwesti jest wyjaśnione na stronach tego serwisu.

***

Strona osoby, która zajmuje się promowaniem różnych projektów. Autorką jest Łucja Bałaban i opisuje projekty, w które się zaangażowała.

 

 

 

 

error: Content is protected !!
Share This