Cześć 🙂

Myślę, że jak obejrzysz kawałek tego wideo, które tu zamieszczam, to pomyślisz sobie

„To co ona gada ma sens !”

Ile to już razy słyszałam informacje o tym jak budować pewność siebie, skąd bierze się jej brak, jak jest waży ten aspekt życia i postrzegania siebie… dziesiątki razy już to słyszałam, mnóstwo szkoleń, wielu szkleniowców mówiących właśnie o tym.

Odpaliłam to wideo myśląc sobie,

ze znudzeniem:

„Znowu to samo…”

ale na szczęśie kliknęłam PLAY !

No i powiem szczerze, że ta wersja, którą przedstawia Kamila mnie poruszyła. Niby to już wiedziałam wszystko, ale sposób w jaki to wytłumaczyła, jakoś niesamowicie do mnie dotarł. Faktycznie jest tak jak mówi. Zawodzenie siebie powoduje strach, a strach powoduje niską samoocenę i w konsekwencji….

gówno robienie…. !!!!

Obejrzj…. być może Ciebie też poruszy.

UWAGA – używa niecenzuralnych słów, ale jak się wkręciła….
to aż hipnotyzuje ! SPRAWDŹ

Słyszałam już wielokrotnie o tej Rowińskiej, ale jakoś nigdy się nią nie interesowałam… po tym wideo weszłam na jej stronę, ściągnełam jej darmowy kurs „7 kroków do osiągania ambitnych celów”zobacz ten kurs tutaj. I jestem w trakcie studiowania go tak na poważnie. Mocno mnie zainspirowała. Zapisałam się też na całą retransmisję tego webinaru, tylko 57 zł, myślę, że po tej próbce poniższego wideo zrozumiesz, że warto. Ja przynajmniej tak stwierdziłam, zatem zapisałam się na to i dlatego 18-tego od 19:00 mnie nie ma bo będę pochłonięta oglądaniem tej retransmisji..

Ok, no to miłego oglądania… 

aha .. zostaw komentarz bo bardzo mnie interesuje co o tym sądzisz : )

Pozdrawiam 😀

Asia Sitarz

error: Content is protected !!
Share This