NAJLEPSZY PROGRAM DLA OSÓB ROZPOCZYNAJĄCYCH ZARABIANIE W INTERNECIE

 

 

JOANNA SITARZ W KOLKUChcesz poznać jeden z bardzo prostych sposobów, który osobiście wykorzystuję do zarabiania w Internecie?

Pokazuję ten sposób nowym osobom. Które dopiero się uczą wykorzystywać Internet do budowania tu źrodeł swojego dochodu. Z tego powodu, że jest to świetny program na początek. Nie wymaga bowiem żadnej inwestycji finansowej w dodatku pozwala zarobić ponad 1000 zł bez żadnego polecania tego innym osobom.

To powoduje, że nowe osoby chętnie się dołączają, ponieważ nie ma tu w zasadzie żadnych barier. Potrzebne są na pewno chęci i trochę czasu – ok 2 godziny.

Ja zarobiłam w tym programie ponad 6 tysięcy złotych działając na swoim koncie partnerskim

zacznij zarabiac z m2m

Wcześniej działałam na koncie partnerskim mojego chłopaka i tam zarobek sięgał rzędu 28 tysięcy złotych. Wypracowałam to z Mariuszem w ciągu 3 miesięcy. To wychodzi ok 9 tysięcy na miesiąc. To chyba nie najgorzej? Jak sądzisz?

Jednak postanowiłam działać tylko i wyłącznie na swoim koncie partnerskim w tym programie, dlatego jakby zaczynam od początku. Poniżej screen z moich zarobków. Oto moje konto partnetskie:

Zarobki w money2money m2m

A to konto partnerskie Mariusza, na którym razem pracowaliśmy:

Zarobki w money2money m2m


Obrazki, które widzisz, są z panelu partnera w programie money2money. Program ten ma w swojej ofercie produkty finansowe czyli pożyczki, konta bankowe, kredyty różnego rodzaju, ubezpieczenia, leasingi, karty kredytowe i wiele innych.

Jest to program działający niezależnie od banków i innych instytucji finanoswych. Program działa z ramienia jednego z najbardziej znanych w Polsce portali finansowych MONEY.PL.

Program jest na rynku już 13 lat. Partnerzy tego programu zarobili już łącznie
ponad 21 milionów złotych !

historia programu money2money

JAK ZARABIAĆ Z MONEY2MONEY

Program partnerski Money2Money opiera się na promocji i sprzedaży kont osobistych, kredytów gotówkowych, kart kredytowych, szybkich pożyczek, lokat, ubezpieczeń życiowych oraz produktów pozabankowych, takich jak pakiety TV/ Internet i oferty energii. Każdy sprzedany produkt to atrakcyjna prowizja dla partnera.

zacznij-zarabiac-z-money2money

 

Działanie programu jest bardzo proste. Skupia on wszystkie chyba, lub prawie wszystkie, dostępne na rynku polskim oferty finansowe. Money2money wynegocjował z tymi firmami dla Partnerów prowizje, a partnerzy zarejestrowani w m2m w zamian za te prowizje polecają owe produkty w Internecie.

Jak odbywa się polecanie?

Partnerzy mają najróżniejsze pomysły na promowanie… Piszą o tym na blogach, forach, tworzą strony np. z pożyczkami, z kontami bankowymi, robią reklamy, tworzą FanPage na Facebooku.

Sposobów promowania jest cała masa… pewnie tyle ilu jest partnerów. Gdy partner znajdzie klienta, który zaciągnie pożyczkę, otworzy sobie kartę kredytową, czy otworzy konto, lub weźmie leasing, to wtedy partner otrzymuje prowizję.

Dlaczego firmy zdecydowały się płacić prowizję partnerom, zamiast same sie reklamować?

program_partnerski money2money m2mPowód jest prosty. Bo to w takim układzie partner główkuje jak zareklamować produkt, to partner ponosi z tego tytułu koszy np. reklamy, czy utrzymywania bloga, to partner przeznacza swój czas na to, żeby napisać wpis na blogu, pisać na forach, prowadzić swoją stronę… a wszystko po to, aby zdobyć nowego klienta.

A Frma płaci już tylko za EFEKTY TYCH DZIAŁAŃ, CZYLI ZA  konkretnie pozyskanego klienta zamiast za reklamę na bilbordach, czy reklamy na FB.

Firma woli zapłacić partnerom za wykonaną pracę i realnie pozyskanego klienta, niż wydawać pieniądze na niekoniecznie skuteczne reklamy.  

Okazuje się, że ludzie (partnerzy) częto posiadają wspaniałe pomysły na to jak reklamować dany produkt, często mają jakieś bazy mailingowe osób zainteresowanych, którym mogą polecać produkty.

Płacąc wiec za przyprowadzonego klienta, to tak jakby firma miała dział marketingu i reklamy zatrudniający setki albo nawet tysiące pomysłowych ludzi.

Firma nie narzuca sposobu reklamowania. Każdy sobie sam wymyśla w jaki sposób znajdzie nowego klienta. Firma po prostu płaci za pozyskanego klienta. I teraz sobie pewnie myślisz:

„ale ja nie umiem robić reklamy, nie mam bazy mailingowej,
nie prowadzę bloga, nie wiem jak to robić
i wcale się na tym wszystkim nie znam”

i tu mam dla Ciebie dobrą wiadomość : )

 

System, który opracowałam pomaga właśnie

kompletnie nowym i zielonym osobom

Możesz zarobić w m2m nawet 1619 zł:

 

nie mając żadnego bloga,
ani nie robiąc reklam,
ani nikomu nic nie polecając !

Zatem jeśli jesteś taką osobą, która chciałaby skorzystać z tego co opracowałam …………
……………… to czytaj dalej 🙂

zacznij zarabiac z m2m

 

Prawdziwa historia, o tym jak zwykli ludzie

zaczęli zarabiać ponad 4 000 zł,

korzystając z tego programu !

Zaczęło sie od tego, że prześledziałm produkty, kóre są w ofercie m2m. Okazało się, że są tam darmowe konta bankowe – takie za 0 zł… czyli bez kosztów prowadzenia. A także darmowe pożyczki pozabankowe. Czyli takie, które udzielają nowemu klientowi pożyczkę bez żadnych odsetek. Czyli życzasz 100 zł – 2500 zł i oddajesz tyle samo co pożyczyłeś. Ani grosza więcej. Mało tego taką pożyczkę można zaciągnąć nawet do 60 dni ! No i oczywiście za otwozrenie takiego konta, czy zaciągnięcie pożyczki, partner m2m otrzymuje prowizję.

Ten fakt postanowiłam wykorzystać i na tym oprzeć swój system.

pozyczka zarabianie w money2money m2mKORZYŚĆ 1 :: wiele osób dzisiaj poszukuje możliwości pożyczenia szybko pieniedzy. Często te osoby mają problemy, aby uzyskać pożyczkę w banku ze względu na niezbyt dobrą hostorię kredytową.

Sama jestem taką właśnie osobą. Niestety, parę błędów się w życiu zrobiło i teraz się ciągnie za człowiekiem jak smród po gaciach… ale taką sytuację ma teraz prawie każdy Polak. Na szczęście zaciągając pożyczki pozabankowe często te firmy nie sprawdzają historii i łatwiej udzielają pożyczek.

Sama mimo tego, że jestem zarejestrowana w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) to otrzymałam pożyczki w firmach:

Extra Portfel – max 2 000 zł na 45 dni – 85 zł prowizji

Pożyczkomat – max 1 500 zł na 35 dni – 40 zł prowizji

Vivus – max 2 500 zł na 30 dni – 50 zł prowizji

Ferratum Bank – max 1 500 zł na 60 dni – 150 zł prowizji

Net Credit – max 2 000 zł na 60 dni – 61 zł prowizji

 .

Nie dość, że wzięłam pożyczek na łączną kwotę 9 500 zł, do spłaty miałam od 30 do 60 dni. Oddałam tylko tyle co pożyczyłam czyli 9 500 zł, to jeszcze w dodatku za to, że wzięłam te pożyczki, zarobiłam na tym prowizję łącznie w wysokości 386,00 zł (jak dostać taką prowizję, będzie w punkcie 2)

Zauważyłam, że takich osób jak ja jest więcej i wiele z nich chętnie korzysta z takiej pożyczki, w dodatku jeśli ani złotówki więcej nie trzeba oddawać przy spłacie!

Nie wiem jak Ty, ale ja nie wiedziałam o takiej opcji wcześniej. Dowiedziałam się o tej opcji dzięki programowi Money2money. I za to jestem wdzięczna, bo już zdarzyło mi się kilka razy wrócić do tych firm.

Były bowiem momenty, że potrzebowałam na szybko gotówki i wtedy nie musiałam się nikogo prosić, tylko znałam już firmy, które mi takiej pożyczki udzieliły.

ekspreskasa_60dni money2moneyOczywiście kolejne pożyczki nie są już darmowe… i stąd właśnie ta promocja – PIERWSZA POŻYCZKA ZA 0 ZŁOTYCH… żeby pokazać nowym osobom, że jest taka możliwość, jak pożyczka pozabankowa, żeby przyciągnąć nowych klientów…

 

Bo w większości przypadków, te osoby po jakimś czasie wracają… tak jak ja wróciłam… Gdy była taka potrzeba. I wtedy biorą kolejne pożyczki już z odsetkami. Zatem firmie opłaca się dać tą pierwszą pożyczkę bezpłatnie i nawet zapłacić partnerowi prowizję za pozyskanego klienta (nawet jeśli tym klientem jest ta właśnie osoba polecająca – czyli sam sobie polecasz pożyczkę).

Dzięki temu poznajesz firmę, ufasz tej firmie, wiesz już o takiej możliwości i gdy zdarzy się koniecznoć pożyczenia gotówki, to zawsze już wiesz, gdzie się udać,,, gdzie pożyczą Ci bez problemu.. Dla nich to czysty zysk. A dla nas czasem ratunek z opresji lub możliwoć zarobienia pieniędzy.

Bo jak masz okazję w coś zainwestować pieniądze i wiesz, że przez 60 dni na tym zarobisz, no to życzasz na 60 dni te pieniądze, obrócisz nimi w odpowiedni sposób, wypracujesz zysk i oddasz pożyczkę, a zysk zostaje w Twojej kieszeni.

zacznij zarabiac z m2m

Półtorej roku temu takich pożyczek pozabankowych z opcją – pierwsza pożyczka za 0 zł – były tylko 4…. Dziś jest ich już 21. To świadczy o tym, że zapotrzebowanie rynku na tego typu produkty rośnie, że ludzie tego szukają i potrzebują i z tego korzystają.

Wiec jak komuś powiesz, że może pożyczyć 100 zł, oddać za kilka dni te 100 zł i za to dostanie 150 zł prowizji… no to chyba każdy się tym zainteresuje, bo to są pieniądze prawie jak za darmo… za złożenie wniosku co trwa może jakieś 7 minut.

Zatem nie trzeba jakiejś wielkiej filozofii, żeby kogoś do tego przekonać…

 

KORZYŚĆ 2 :: jak już wspomniałam pokazywałam wszystkim zainteresowanym osobom, w jaki sposób dodatkowo uzyskać prowizję za tak zaciągniętą pożyczkę.

Wiele osób pojęcia nie ma o tym, że za coś takiego można dostać prowizję. Zazwyczaj osoba będąca w potrzebie szuka jakiejś pożyczki wpisując w Google np. hasło
„szybka pożyczka przez Internet”

szybka pozyczka przez internet money2money

Wyskakuje jakaś lista stron, gdzie można znaleźć np. rankingi najlepszych pożyczek:

rankingi chwilowek pozyczka pozabankowa za 0 zl money2money

 

Sama posiadam taką stronę www.blog.bezplatna-pozyczka-pozabankowa.pl

Taka osoba, znajduje naprzykład moją stronę, patrzy jakie pożyczki tam są w porównywarce i klika w wybraną firmę „zobacz wideo jak złożyć”, albo w przycisk „złóż wniosek”. W tym momencie jest odesłana do strony danej firmy, którą wybrała, lub na wideo instrukcję którą nagrałam o tym jak zaciągnąć pożyczkę. Może łatwo zaciągnąć pożyczkę korzystając z mojego linku partnerskiego o czym nawet nie wie i często to właśnie robią cytelnicy mojej strony, którzy trafili na nią z Google czy z YT czy z FB szukając pożyczki.

Ale w takim wypadku taka osoba nie dostanie żadnej prowizji! Nawet nie ma świadomości, że jest jakakolwiek prowizja za to, że ona weźmie tą pożyczkę.

Kto zatem dostanie tą prowizję? No w tym przykładzie ja, bo to jest moja strona i tam są moje linki partnerskie z programu m2m.

Na innych tego typu stronach, właściciele tych stron umieszczają swoje linki partnerskie. Takie strony potrafią zarabiać po 40 tyś na miesiąc i więcej, tylko za to, że ktoś trafia na taką stronę i klika „weź pożyczkę”, po czym ją bierze, a właścieiel strony zgarnia prowizję.

 

Co zatem trzeba zrobić, aby tą prowizję dostać?

Aby tą prowizję dostać, trzeba uczestniczyć w programie partnerskim np m2m, mieć specjalny link polecajacy do strony takiej pożyczki. Gdy wejdziesz na stronę pożyczki z takiego linku, to program zarejestruje, że była to pożyczka zaciągnięta z linku partnerskiego i dostaniesz wtedy prowizję.

zacznij zarabiac z m2m

Zatem gdy pokazałam tym osobom, w jaki sposób dostać jeszcze prowizję nawet 150 zł za to, że wezmą one sobie pożyczkę bez żadnych odsetek – którą i tak chcieli wziąć, to stało się bardzo interesujące dla tych osób.

 

Od tego momentu wszystko potoczyło się już bardzo szybko….

 

Okazało się bowiem, że osoby, które wcześniejs szukały dla siebie jakiejś jednej pożyczki, gdy dowiedziły sie o opcji z prowizją za zaciągniętą pożyczkę, to zaciągały wtedy wszystkie możliwe pożyczki, które nie miały odsetek, a jak już wspominałam jest ich na ten moment, kiedy piszę ten wpis 21 (dla porównania półtorej roku temu były tylko 4 takie, więc rynek się rozszerza).

Te osoby, robiły to tylko po to, żeby otrzymać prowizję!

Zaciągniętą pożyczkę spłacały za kilka dni. I w ten sposób zarabiały prowizję w wysokości ponad 1400 zł.

Niektórzy poszli o krok dalej. Mając swoje linki partnerskie do pożyczek z programu m2m zaczęli polecać te pożyczki swojej najbliższej rodzinie: mężowi, żonie, bratu, siostrze, mamie, tacie, przyjaciołom… i dzielili się tą prowizją po połowie z nimi, za to, że oni zaciągnęli na kilka dni te pożyczki, bez żadnych zobowiązań, kosztów i problemów. Robili to tylko po to, żeby te prowizje otrzymać, na nic nie wydawali tych pożyczonych pieniędzy, po prostu oddali je za kilka dni.

Takim sposobem, ludzie dzielili się tą kwotą 1400 zł z prowizji po połowie ze swoimi bliskimi. Zatem mieli po 700 zł na głowę. Jeśli taka osoba poleciła pożyczki: mężowi, mamie, tacie, bratu, siostrze i koleżance, to jest 6 osób. Z każdej osoby 700 zł = 4200 zł prowizji zarobiła taka osoba, a jej bliscy każdy po 700 zł.

 

No i okazywało się, że apetyt zaczyna rosnąć…

 

Jak realnie ktoś widzi, że na jego konto bankowe wpływa parę tysięcy za tak banalną sprawę, która zajmuje max 2 h pracy, no to każdy chce wtedy WIĘCEJ. I zaczęły sie pytania

„Asia, jak ja mogę polecać to przez Internet?”

 

Rodzinie już polecili i teraz potrzebowali dotrzeć do obcych osób. Nie wiedzieli jak to zrobić. Ale wiedzieli jedno – TU MOŻNA ZAROBIĆ SUPER PIENIĄDZE W ŁATWY SPOSÓB !

….. I właśnie w tym celu opracowałam SYSTEM

który udostępniam każdej osobie, która zechce się do mnie przyłączyć 🙂

Podzielę się z Tobą swoją prowizją – 700 zł dla mnie, 784 zł dla Ciebie z pożyczek pozabankowych + dla Ciebie zostawiam bezpłatne konta bankowe, z których możesz uzyskać dla siebie prowizję 843 zł, czyli razem dla Ciebie max 1619 zł.

 

zacznij zarabiac z m2m

 

Co trzeba zrobić, żeby zarobić na prowizjach 1 619,00 zł?

W pierwszej koljności po prostu zaciągasz pożyczki z moich linków partnerskich, dzięki czemu ja zarabiam 700 zł. Dla Ciebie zostaje reszta pożyczek na kwotę 783 zł. I zaciągniesz je sobie po rejestracji w programie m2m (rejestrujesz się z mojego linku partnerskiego).

Gdy już jesteś zarejestrowaną osobą w m2m, wtedy masz swoje linki partnerskie do pożyczek i do kont bankowych. Wtedy korzystasz z nich i sam sobie polecasz pożyczki i konta. W ten sposób otrzymasz prowizję.

money2money jak zarobic na prowizjachJak zarejestrować się w programie?
Skąd wziąć moje linki partnerskie?
Skąd wziąc swoje linki partnerskie?


To wszystko pokazuję i uczę w swoim panelu szkoleniowym. Zacznij od tego, aby przejść na moją stronę TUTAJ, tam kliknij w przycisk, aby obejrzeć drugie wideo, podaj imię i email.

 

Wtedy otworzy się Tobie druga strona, gdzie opowiadam na wideo:

 • co to jest za program m2m,
 • skąd tu biora się prowizje,
 • co to sa pożyczki pozabankowe
 • i jeszcze raz tłumaczę skąd bierze się kowta 1619 zł prowizji dla Ciebie


money2money pozyczki pozabankowe chwilowkiObok będzie przycisk do ankiety, kliknij w niego i wypełnij ankietę. Gdy to zrobisz dostaniesz się na kolejną stronę. Czyli na stronę mojego panelu szkoleniowego, gdzie na wideo pokazuję:

 • jak zaciągnąć pożyczki
 • oraz dostaniesz linki do pożyczek
 • i wskazówki jak wypełniać wnioski o pożyczki

 

Wszystko jest pokazane i wytłumaczone. Po prostu zrób to. Gdy zaciągniesz pożyczki, należy mi wysłać potwierdzenie tego faktu. Tłumaczę to w swoim panelu szkoleniowym.

Gdy przyślesz mi dowody zaciągnięcia pożyczek, wtedy otrzymasz dostęp do dalszych instrukcji, czyli do tego:

 • jak poruszać się po panelu m2m,
 • jak zarobić zaciągając pożyczki i konta z własnych linków
 • gdzie ich szukać,
 • jak to robić.

 

Zawsze w razie pytań możesz do mnie napisać. Zatem … 1 619,00 zł jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Mnie złożenie wszystkich 21 wniosków o pożyczki zajęło 2 godziny i 38 minut.

Przygotuj… dowód osobisty i do dzieła :D…. oczywiście tylko wtedy, jeśli uważasz, że to wszystko Ci się przyda, że chcesz zaciągnąć te pożyczki i zarobić na tym prowizję…

Do zobaczenia na pokładzie…..
zacznij zarabiac z m2m

 

 

******************************************************************************************

Przeczytaj, posłuchaj WYWIADY, OPINIE, INFORMACJE O ZAROBKACH
i inne ciekawostki na temat programu Money2money TUTAJ KLIKNIJ

******************************************************************************************

Share This
error: Content is protected !!